Koniec rundy jesiennej siatkarskich młodzików

Młodzicy Cuprum I Lubin wrócili z Głogowa z kompletem punktów. Oznacza to, że pierwszą fazę sezonu zasadniczego zakończyli na fotelu lidera.

W Grupie „D” siatkarskiej Ligi Młodzików, podopieczni Daniela Dłużniakiewicza mają za sobą już trzy turnieje. Oznacza to, że runda jesienna dobiegła końca. W ostatniej kolejce lubinianie w Głogowie pokonali tamtejszy Chrobry 2:0 i takim samym rezultatem w setach z Bolesławcem. Pierwszy cel zrealizowany.

– A przed nami już kolejne wyzwania w walce o ligowe punkty. Wkrótce poznamy następnych rywali. W Głogowie pokazaliśmy się z bardzo dobrej strony. Mamy potencjał i go pokazaliśmy. Następne zmagania ligowe za dwa tygodnie, a w tym czasie moment, na złapanie oddechu i kontynuację ciężkiej pracy. Nowy sezon, nowe nadzieje. Nadzieje rosną, ale cieszy fakt, że tej nadziei potrafimy pomóc swoją postawą na boisku – puentuje Daniel Dłużniakiewicz, szkoleniowiec Młodzików Cuprum I Lubin.

W tym samym czasie ostatnią serię jesiennych spotkań rozgrywali podopieczni Kamila Jaza, a więc Cuprum II Lubin. W Świdnicy nasi zawodnicy przegrali z Chełmcem I Wałbrzych 2:0,
a także ulegli gospodarzom, ale dopiero po tie-breaku.

Wyniki 3. kolejki Dolnośląskiej Ligi Młodzików, Grupy „A” i „D”:
Grupa „A”
CUPRUM II Lubin – TS Chełmiec I Wałbrzych 0-2 (9:25, 24:26)
CUPRUM II Lubin – KPS Świdnica 1-2 (25:19, 20:25, 13:15)

Grupa „D”
CUPRUM I Lubin – SPS CHROBRY Głogów 2-0 (25:13; 25:23)
CUPRUM I Lubin – BTS Bolesławiec 2-0 (25:14; 25:12)

 

 

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
wpDiscuz