Kolejne udogodnienia na lubińskim basenie

Lubiński basen RCS, dba o komfort odwiedzających. Na kompleksie otwartych basenów zamontowano kolejne toalety z natryskami, a na terenach zielonych stanęły następne żagle, chroniące przed słońcem w upalne dni.

Od dzisiaj klienci basenów zewnętrznych mogą korzystać z kolejnych pomieszczeń na terenie basenów Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie. – Chcemy, aby komfort korzystania był jak największy, dlatego osoby spędzające czas na basenach będą miały do dyspozycji kolejne toalety wraz z natryskiem – mówi Piotr Midziak, prezes Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie.

Dodatkowo na nowej części basenów zewnętrznych stanęły kolejne żagle chroniące przed słońcem. Takie zadaszenie to ulga w upalny dzień, szczególnie cenna dla dzieci i seniorów. – W kolejnych dniach montowane będą następne zacienienia – zapowiada prezes.

Przypomnijmy, że w połowie lipca kąpielisko zostało powiększone o nową część, która powstała przede wszystkim z myślą o najmłodszych. Z wodnego szaleństwa chętnie korzystają nie tylko dzieci i nie tylko lubinianie, ale również mieszkańcy całego regionu. W ubiegłym tygodniu na basenie został pobity rekord frekwencji. Obiekt podczas tegorocznych wakacji odwiedziło już ponad 58 tys. osób.

Udostępnij

  • wykop.pl

Dodaj komentarz

18 komentarzy do "Kolejne udogodnienia na lubińskim basenie"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
Szczery
Gość
Szczery
3 dni 16 godzin temu

jako mieszkaniec miasta Lubin*

Szczery
Gość
Szczery
3 dni 16 godzin temu

Do Rocky.
A z skąd ty szczochu zawszały wiesz że to ktoś z lubinianin ???

Górnik III zmiana
Gość
Górnik III zmiana
3 dni 21 godzin temu

Witam !!! Jak zwykle ogień na tym portaliku !!! Jezu Chryste że wam się chce ? Pod ręczną pod festiwalem alkoholowym na ryneczku jakieś rękodzieło pod Panią Zawadzką pod nożnymi !!! Ludzie podziwiam Was.Dobrze że weekend wyjeżdżam stąd zero neta aby się mózg nie zagotował.Szczęść Boże wariaty !!!

Wyrocznia
Gość
Wyrocznia
3 dni 22 godzin temu
podsumowanie działań kRRóla w ostatnich dziesięcioleciach: – stworzenie pięknego parku wrocławskiego; – oddanie do użytku kilkanastu kilometrów trasy rowerowej; – wprowadzenie darmowej komunikacji miejskiej; – oddanie gruntu pod budowę nowego stadionu Zagłębia Lubin; – połączenie drogowe Przylesie-Ustronie; – sprowadzenie lokalnej PO do rynsztoku wyborczego; – pozbycie się kosztów prowadzenia szpitala na rzecz prywatnego przedsiębiorcy; – w 2006 roku otworzenie plaży na piaskowni w Oborze dla mieszkańców; – otworzenie z 20 supermarketów w mieście; – budowanie bloków przy blokach przez RTBS, z cenami strasznie wywindowanymi; – po 12 latach stagnacji, odkupienie 10x drożej od niemca terenu w rynku; – ciągłe szukanie… Czytaj więcej »
Lubiński Miłośnik Sztuki Rzemieślniczej
Gość
Lubiński Miłośnik Sztuki Rzemieślniczej
4 dni 5 godzin temu

Kutas – w XVII–XVIII-wiecznej Polsce chwost (kutas, kwast, chwast – ozdoba szmuklerska postaci pędzla z nici lub sznureczków[1]) na końcu sznura, przypinanego do pasa jako element dekoracyjny. Często stanowił dolne wykończenie co bogatszych szamerunków stosowanych w mundurach wojskowych i habitów. Także element ozdobny niektórych rodzajów czapek (np. szlafmycy) i zasłon.

Jest to także określenie odnoszące się do współczesnych frędzli i pomponów

Tata Krzysia
Gość
Tata Krzysia
4 dni 8 godzin temu

Na ten basen mojego dziecka nie puszczę nawet gdyby mi dopłacali !!! Wczoraj chyba wspominany przez wszystkich Rocky chodził po basenie na golasa i miał kutasa do kolan a w ręku siatkę na motyle !!! Co za świat co za kraj ku…mać !!!

Q
Gość
Q
4 dni 9 godzin temu

Woda na tym basenie śmierdzi moczem i klocki ludzkie pływają po powierzchni pływają !!! Jeden wielki syf !!! SANEPID powinien przyjrzeć się tej sprawie i powinni ten pseudo basenik zamknąć !!!

Horacyś
Gość
Horacyś
4 dni 11 godzin temu

Atrakcje włączają i wyłączają, raz woda leci z tego a drugi raz z tamtego, jakies to dziwne!

U
Gość
U
4 dni 11 godzin temu

Czy jak zostanie zamontowany pisuar to tez redakcja postanowi otrąbic kolejny wspanialy sukces ku uciesze potencjalnych wyborcow ?

Ela
Gość
Ela
4 dni 11 godzin temu

No plywala sobie kupa a za chwile juz sie kapali.

Jam
Gość
Jam
4 dni 12 godzin temu

Basenowy syf i nic więcej . Brodzik dla dzieci to jakaś porażka.

wax
Gość
wax
4 dni 13 godzin temu

i te namiociki niby dają cień?;)))

Kierownik
Gość
Kierownik
4 dni 13 godzin temu

dzisiaj prywatnie biorę do badania wodę z brodzika dziecięcego, bo dziwnie mętna jest. Słyszałem tez o wtorkowej wpdace, mam nadzieję, że przefiltrowaliście już wodę. Bo jak się nagle jakaś e-cola pojawi to będzie za późno. Basen super, tylko dbajcie bardziej o higiene w toaletach i samych basenach, szczegolnie tym małym, gdzie setki dzieci są i pewnie nie jedno „popuszcza”.

Jam
Gość
Jam
4 dni 12 godzin temu

Kierownik, jaka wpadka była?

Kierownik
Gość
Kierownik
4 dni 11 godzin temu

taka, ze tak powiem wpadka przesrana lekko 😉 ktos niespodziankę zostawił po kapieli

Rocky
Gość
Rocky
4 dni 13 godzin temu

Taką to jest kultura lubinkow.Pewnie w domu też tak się załatwiaja pisiorkowe ,,,diabełki..

Kiero
Gość
Kiero
4 dni 16 godzin temu

dobrze, ze jest wiecej toalet tylko prośba do administratora obiektu:
Dajcie czasem kogoś z mopem do tych toalet bo strach z dzieckiem wejść, taki syf w męskiej, papka moczu z piachem na ziemi, a wystarczy raz na godzine mopem poleciec albo spryskac woda chociaz.

Rysiek z wodociągów
Gość
Rysiek z wodociągów
4 dni 16 godzin temu

Mega informacja. Na basenie stanęły nowe toalety. Qrwa o czym wy piszecie?
Napiszcie ile nowych firm pozyskała dla Lubina rządząca sitwa, a nie że kibel postawiliscie

wpDiscuz