Kolejne medale panczenistów!

Na krytym torze lodowym w Tomaszowie Mazowieckim rozgrywane są Mistrzostwa Polski Młodzików w łyżwiarstwie szybkim. Bardzo dobrze podczas zawodów zaprezentowali się zawodnicy MKS Cuprum Lubin.

Pierwszego dnia zawodów Wojciech Gutowski zdobył srebrny medal w biegu na 1500 m ,przegrywając „złoto” o 0,01 s. Ponadto na tym samym dystansie Mateusz Graf zajął 6 miejsce,Daniel Piotrowski był 9 ,a Damian Kołodziej 10. Na 500 metrów Daniel Piotrowski zajął 5 miejsce ,Wojciech Gutowski 6 miejsce ,a Mateusz Graf 9 miejsce.

Wśród młodziczek bardzo dobry występ zaliczyła Adrianna Kluk zajmując 6 miejsce na 500 metrów i 5 na 1000 metrów. Sukcesem zakończył się bieg drużynowy chłopców ,złoty medal wywalczyli Wojciech Gutowski,Mateusz Graf oraz Daniel Piotrowski , brązowy medal w biegu drużynowym dziewcząt wywalczyły Wiktoria Jesion,Weronika Skrętkowicz i Malwina Wójcik. Wszyscy zawodnicy  są uczniami Zespołu Szkól Sportowych w Lubinie.

Udostępnij

  • wykop.pl

Dodaj komentarz

2 komentarzy do "Kolejne medale panczenistów!"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Obserwator
Gość
Obserwator
13 dni 12 godzin temu

Robert nie ma i nie będzie krytego toru ale będzie kryta strzelnica, bo Panowie z otoczenia saksofona lubią postrzelać a to że są mistrzami w dojenia kasy to na klasy sportowe zabrakło. W nadchodzących wyborach głosuj na Miasto dla Mieszkańców. Z tego co wiem, to Oni chcą przywrócenia klas sportowych.

Robert
Gość
Robert
13 dni 17 godzin temu
Kolejne sukcesy Łyżwiarzy…Mamy dwie reprezentantki na Igrzyskach. Obie absolwentki Zespołu Szkół Sportowych, które uczęszczały do klas sportowych. Można powiedzieć rozwiązał się worek z olimpijkami w naszym mieście. Można ale worek już niestety związany czeka na wyniesienie na śmietnik. Szkoła Sportowa w pełzającej likwidacji. Naborów do klas sportowych już od 3 lat nie ma. Skończyło się szkolenie na poziomie przyszłych olimpijczyków. Jedynie można zaprowadzić dzieci na szkółkę, która je przygotuję do poruszania się po zamarzniętej wodzie. W mniejszym mieście niż Lubin wybudowano halę z torem łyżwiarskim. Lubińskie lodowisko ma standardy lat 80-tych. Mamy jednego Kubota i piękne korty pod dachem, drużyny… Czytaj więcej »
wpDiscuz