Kolejne medale panczenistów!

Na krytym torze lodowym w Tomaszowie Mazowieckim rozgrywane są Mistrzostwa Polski Młodzików w łyżwiarstwie szybkim. Bardzo dobrze podczas zawodów zaprezentowali się zawodnicy MKS Cuprum Lubin.

Pierwszego dnia zawodów Wojciech Gutowski zdobył srebrny medal w biegu na 1500 m ,przegrywając „złoto” o 0,01 s. Ponadto na tym samym dystansie Mateusz Graf zajął 6 miejsce,Daniel Piotrowski był 9 ,a Damian Kołodziej 10. Na 500 metrów Daniel Piotrowski zajął 5 miejsce ,Wojciech Gutowski 6 miejsce ,a Mateusz Graf 9 miejsce.

Wśród młodziczek bardzo dobry występ zaliczyła Adrianna Kluk zajmując 6 miejsce na 500 metrów i 5 na 1000 metrów. Sukcesem zakończył się bieg drużynowy chłopców ,złoty medal wywalczyli Wojciech Gutowski,Mateusz Graf oraz Daniel Piotrowski , brązowy medal w biegu drużynowym dziewcząt wywalczyły Wiktoria Jesion,Weronika Skrętkowicz i Malwina Wójcik. Wszyscy zawodnicy  są uczniami Zespołu Szkól Sportowych w Lubinie.

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
Obserwator
Obserwator
11 miesięcy 4 dni temu

Robert nie ma i nie będzie krytego toru ale będzie kryta strzelnica, bo Panowie z otoczenia saksofona lubią postrzelać a to że są mistrzami w dojenia kasy to na klasy sportowe zabrakło. W nadchodzących wyborach głosuj na Miasto dla Mieszkańców. Z tego co wiem, to Oni chcą przywrócenia klas sportowych.

Robert
Robert
11 miesięcy 4 dni temu
Kolejne sukcesy Łyżwiarzy…Mamy dwie reprezentantki na Igrzyskach. Obie absolwentki Zespołu Szkół Sportowych, które uczęszczały do klas sportowych. Można powiedzieć rozwiązał się worek z olimpijkami w naszym mieście. Można ale worek już niestety związany czeka na wyniesienie na śmietnik. Szkoła Sportowa w pełzającej likwidacji. Naborów do klas sportowych już od 3 lat nie ma. Skończyło się szkolenie na poziomie przyszłych olimpijczyków. Jedynie można zaprowadzić dzieci na szkółkę, która je przygotuję do poruszania się po zamarzniętej wodzie. W mniejszym mieście niż Lubin wybudowano halę z torem łyżwiarskim. Lubińskie lodowisko ma standardy lat 80-tych. Mamy jednego Kubota i piękne korty pod dachem, drużyny… Czytaj więcej »
wpDiscuz