Kino też gra z Orkiestrą

12

Już w najbliższą niedzielę, 13 stycznia, odbędzie się 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku do grona darczyńców dołączył także Helios, przekazując na aukcje charytatywne trzy roczne karnety upoważniające do codziennych wejść na dowolnie wybrane seanse we wszystkich kinach sieci w całej Polsce.

Tym razem podczas finału WOŚP zbierane będą pieniądze na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Do grona darczyńców dołączyła ogólnopolska sieć kin Helios, przygotowując nie lada gratkę dla pasjonatów polskiej i światowej kinematografii. W ramach trzech aukcji charytatywnych będzie można wylicytować karnety upoważniające do codziennych wejść (jedno dziennie) na seanse filmowe we wszystkich 46 multipleksach sieci przez cały rok. Licytacje w serwisie Allegro trwać będą do poniedziałku, 14 stycznia.

Całkowity dochód z każdej z trzech aukcji sieci kin Helios dostępnych pod adresem: aukcje.wosp.org.pl automatycznie trafi na konto Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Szczegóły dostępne są także pod adresem: www.helios.pl/wosp.

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość