Kino dla kobiet

Tym razem film „Ocean’s 8” obejrzą kinomanki w cyklu Kino Kobiet w lubińskim Heliosie. Seans zaplanowano na 13 czerwca.

Jak zwykle seans filmowy poprzedzą różne atrakcje i konkursy z nagrodami. Panie będą mogły zapoznać się z nowinkami kosmetycznymi czy dowiedzieć się, jak dbać o zdrowie.

Bilety na Kino Kobiet kosztują 25 zł. Przy zakupie minimum 15 wejściówek cena jest nieco niższa – 21 zł od osoby.

W czerwcu w Kinie Kobiet będzie można obejrzeć film „Ocean’s 8”, w którym występują między innymi: Sandra Bullock, Cate Blanchett, Anne Hathaway i Rihanna.

Pięć lat, osiem miesięcy, 12 dni… Dokładnie tyle czasu zajęło Debbie Ocean (Sandra Bullock) zaplanowanie największego skoku w jej życiu. Do jego realizacji potrzebuje pomocy najlepszych specjalistów w swoim fachu. Szczególnie swojej wspólniczki Lou Miller (Cate Blanchett). W ekipie najlepszych z najlepszych znalazły się: jubilerka Amita (Mindy Kaling) i oszustka uliczna Constance (Awkwafina). Dołączyły do nich paserka Tammy (Sarah Paulson), hakerka Nine Ball (Rihanna) oraz projektantka mody Rose (Helena Bohnam Carter). Cel to warty około 150 milionów dolarów diamentowy naszyjnik. Podczas imprezy roku — Gala Met, będzie go miała na sobie światowej sławy aktorka Daphne Kluger (Anne Hathaway). Plan wygląda perfekcyjnie, jednak nie ma w nim miejsca na najdrobniejszy błąd. Zwłaszcza jeśli dziewczyny chcą niepostrzeżenie wynieść z gali diamenty warte 150 milionów dolarów… i to na oczach wszystkich zebranych.

Szczegóły na temat Kina Kobiet można znaleźć na stronie www.helios.pl.

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
wpDiscuz