Kino dla kobiet

W tym miesiącu panie na seans w ramach Kina Kobiet w lubińskim Heliosie będą musiały trochę poczekać, bo zaplanowano go dopiero na 30 sierpnia. Już teraz jednak można kupić bilety na to wydarzenie.

Tym razem kinomanki obejrzą komedię „Mamuśki mają wychodne”. Pokazowi filmowemu jak zwykle towarzyszyć będzie wiele atrakcji. Nie zabraknie pokazów w holu kina, jak i konkursów z nagrodami. Dlatego choć seans rozpocznie się o godzinie 18.30, to do kina warto przyjść już godzinę wcześniej.

Bilet na Kino Kobiet kosztuje 24 zł, przy zakupie minimum 15 wejściówek cenna jest nieco niższa, bo 21 zł od osoby.

Szczegóły na temat Kina Kobiet można znaleźć TUTAJ.

O filmie „Mamuśki mają wychodne”:

Codzienność w domu pełnym dzieci i obowiązków, to nie przelewki. Wiedzą o tym cztery matki, które dzień w dzień toczą walkę z niewyspaniem, brakiem czasu, wiecznym bałaganem i sztucznym uśmiechem, który ma komunikować ludziom, że wciąż „dają radę”.

Jako że pociechy bohaterek chodzą do tego samego przedszkola, również ich mamy postanawiają poznać się nieco lepiej w trakcie wspólnej kolacji. Początkowo niechętne, ostatecznie zostawiają dzieci pod opieką partnerów i wyruszają na z pozoru niewinne spotkanie. Na miejscu obawy szybko ustępują miejsca szczerym rozmowom i zabawie na całego. Tempo akcji i bicie serc przyspieszy do zawrotnej prędkości, gdy w jednym z barów poznają bezlitośnie przystojnego barmana o imieniu Luke (Adam Levine). Wkrótce okaże się, że na taki wieczór każda z nich czekała całe życie.

Udostępnij

  • wykop.pl

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz