Kierowcy zapłacą więcej

Kierowcy z powiatu lubińskiego, legnickiego i złotoryjskiego, którzy zaparkują samochód w niedozwolonym miejscu muszą się liczyć z tym, że zapłacą więcej za odholowywanie pojazdów. Nowe, nieco wyższe stawki zaczną obowiązywać od stycznia 2018 roku.

AJ/ TV Regionalna.pl

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
Ania
Ania
1 rok 2 miesięcy temu

Może Ta Pani zajęła by się bardziej pracą w przedszkolu niz podnoszeniem stawki odholowania o 5 zł.

Ania
Ania
1 rok 2 miesięcy temu

Może Ta Pani zajęła by się bardziej pracą w przedszkolu niz podnoszeniem stawki odholowania o 5 zł .

babcie, dziadkowie, dzieci i wnuki
babcie, dziadkowie, dzieci i wnuki
1 rok 2 miesięcy temu
STRAŻ MIEJSKA WRÓĆ, jej brak powoduje, że nie ma się do kogo zwrócić, Policja jeśli przyjedzie na zgłoszenie, to według mojej oceny idzie na skróty, nie każe jak należy, np. tłumaczy fakt źle zaparkowanego pojazdu zastawiającego wjazd do garażu, że to może na chwilę, albo kierowca tu mieszka, lub posiada pozwolenie dla niepełnosprawnych, a że przychodzi młodzik do auta wysportowany i drzwi do garażu nie można otworzyć to nie ważne, do tego doprowadza do konfrontacji zgłaszający i popełniający wykroczenie, co w dzisiejszych czasach to bardzo niebezpieczne dla zgłaszającego, mam swój wiek i wnuki, o które się obawiam. Już nie piszę… Czytaj więcej »
Pogromca staruchow
Pogromca staruchow
1 rok 2 miesięcy temu

A co ciężko ci jeden z drugim sie chodzi ? Popatrz ile jest samochodów i ile miejsc parkingowych ! To gdzie maja ku…a stawać ? Tobie w czterech literach ?!
Skur..syny jeden z drugim podłe zawistne tylko drugiemu by upierdzielił, chcielibyście tylko aby drugi coś stracił mowa o mandatach . A może ktoś by przetrącił ci nogi i wybił zęby za zle życzenie drugiemu ! Zamiast szponcic jeden na drugiego pomyślcie jak problem rozwiązać co , może jak masz tyle czasu na wypisywane komentarzy to sporządź jakiś projekt na super parking .
Lepiej opłacać straż miejska tych darmozjadow tak ?

Gość
Gość
1 rok 2 miesięcy temu

Od kiedy nie ma Straży Miejskiej, samochody parkują, gdzie chcą i Policja nie reaguje. Chodniki pozastawiane i regulaminowe 1,5 szerokości chodnika dla pieszych, to tylko marzenie. Chodzą czasami patrole Policji, ale udają, że nie widzą. Gdyby tak solidnie sie przyłożyli do pracy, mandaty posypałyby się równo i zabrakłoby lawet.

cichy
cichy
1 rok 2 miesięcy temu

HA HA HA parkują gdzie chcą i nikt im nic nie robi (przynajmniej w Lubinie) i dalej będą parkować. Popatrzcie na Mickiewicza koło spożywczego aby tam zaparkować trzeba ok 100 m po chodniku jechać, koło Muzy od strony Alior, po chodniku nie przejdziesz. i pewnie inne miejsca się znajdą. Więc nie rozśmieszajcie ludzi takimi artykułami

luka
luka
1 rok 2 miesięcy temu

Jaką Straż Miejską? Przecież w Lubinie nie ma już SM

wpDiscuz