Karkut: Spotkają się drużyny o podobnych umiejętnościach

W sobotę w hali Globus w Lublinie piłkarki ręczne Metraco Zagłębia walczyć będą o ligowe punkty z miejscową Perłą. Mecz zadecyduje o tym, która z drużyn będzie liderem po pierwszej rundzie, może mieć też duże znaczenie przy kwalifikacji końcowej sezonu.

Miedziowe do tej pory wygrały wszystkie mecze, Perła przegrała tylko raz. Na parkiecie w Lublinie zapowiadają się więc olbrzymie emocje – Tak się ułożyło z terminarza, że ten ostatni mecz pierwszej rundy gramy w Lublinie i to będzie mecz o pierwsze miejsce po tej części sezonu. Mecz określany mianem hitu i oby to był hit. W sobotę spotkają się dwie drużyny i podobnych umiejętnościach i celach sportowych, dlatego należy spodziewać się trudnego meczu, bardzo zdeterminowanego przeciwnika i gorącej atmosfery na trybunach – mówi Bożena Karkut, trener Metraco Zagłębia Lubin.

Szlagierowy mecz rundy odbędzie się w hali Globus w Lublinie w sobotę o godzinie 18:00.

Udostępnij

  • wykop.pl

Dodaj komentarz

4 komentarzy do "Karkut: Spotkają się drużyny o podobnych umiejętnościach"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
KibicReczna
Gość
KibicReczna
8 miesięcy 4 dni temu

Drużyny o podobnych umiejętnościach, tylko jedna ma trenera, a druga partacza na ławce trenerskiej trzymanego w klubie po układzie przez prawie 20 lat mimo kolejnych zawalonych sezonów.

HandbaLLek
Gość
HandbaLLek
8 miesięcy 4 dni temu

emocje w tej amatorskiej lidze? no coment

KolegaMackaZKlanu
Gość
KolegaMackaZKlanu
8 miesięcy 5 dni temu

Aż zaraz pójdę w sklepu i sobie wciagne

PanIWładca
Gość
PanIWładca
8 miesięcy 5 dni temu

Czy ja wiem ! Na mistrza idzie Perła

wpDiscuz