„Kacze opowieści” przedpremierowo

Już w najbliższy weekend, 7 i 8 kwietnia, w lubińskim kinie Helios odbędą się przedpremierowe pokazy „Kaczych opowieści”. Dla naszych Czytelników mieliśmy dwa pojedyncze bilety na to wydarzenie.

Seanse filmowe z bohaterami bohaterów serialu Disney Channel rozpoczną konkursy z nagrodami, a w holu kina na dzieci będą czekały dodatkowe atrakcje. Pokazy filmów zaplanowano na godzinę 10.30 i 12.

Na dużym ekranie lubińskiego Heliosa pokazane zostaną przygody najsłynniejszego trylionera Kaczogrodu Sknerusa McKwacza, Kaczora Donalda i jego siostrzeńców Hyzia, Zyzia i Dyzia.

Nowe „Kacze opowieści” podkreślają doniosłość rodziny i przyjaźni, przyciągając widzów obecnymi na każdym kroku humorem, tajemnicą i przygodą. W każdym odcinku bohaterowie udają się na niesamowite misje, ucząc się odwagi oraz kreatywności.

Nowy serial został stworzony dla dzieci, rodzin oraz tych, którzy dziećmi czują się w sercu, przy czym ci ostatni z pewnością odnajdą kilka sentymentalnych odniesień do oryginału sprzed lat.

Szczegóły na temat wydarzenia można znaleźć na stronie www.helios.pl.

Dla naszych Czytelników mieliśmy dwa pojedyncze bilety na pokazy „Kaczych opowieści”. Otrzymały je dwie osoby, które jako pierwsze dodzwoniły się do naszej redakcji w czwartek (5 kwietnia) o godzinie 12.00.

Bilety wygrały: Anna Nowosielska i Teresa Piela. Gratulujemy!

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
Sezon na jeża
Sezon na jeża
11 miesięcy 17 dni temu

Faktycznie to pisowska bajka nawet bohaterzy dziwnie się kojarzą z postaciami z dnia codziennego pokazywanych przez TVN i TVPiS 🙂

XOX
XOX
11 miesięcy 18 dni temu

Coś o prezesie PiS 😉

wpDiscuz