Jutro sprawdzian Natalii Czerwonki

Lubińskie panczenistki czekają na swoje pięć minut podczas igrzysk olimpijskich w Korei Południowej. Ich koleżanki startowały już na 500m czy dystansie 3000m. Jako pierwsza lubinianka na torze do jazdy szybkiej stanie Natalia Czerwonka.

12 lutego na dystansie 1500m zobaczymy Katarzynę Bachledę-Curuś, Luizę Złotkowską i Natalię Czerwonkę. Nasza panczenistka nie chce komentować jeszcze swojej dyspozycji.

– Ja odpowiem jutro, po starcie. Na pewno zrobię wszystko co w mojej mocy żeby był to najlepszy bieg w tym sezonie i najszybszy w mojej sportowej karierze – podkreśla Natalia Czerwonka.

Panczenistki wystartują o godzinie 13.30. Później lubiniankę czeka rywalizacja na 1000m, a 18 lutego na dystansie 500m zobaczymy reprezentantkę MKS Cuprum Lubin – Kaję Ziomek.

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
PingwinJanush
PingwinJanush
11 miesięcy 4 dni temu

Czemu promujecie tylko czerwonke jest jeszcze Kaja

Taaa
Taaa
11 miesięcy 4 dni temu

Będzie tak jak z resztą naszych „asów”.

Robert
Robert
11 miesięcy 4 dni temu
Mamy dwie reprezentantki na Igrzyskach. Obie absolwentki Zespołu Szkół Sportowych, które uczęszczały do klas sportowych. Można powiedzieć rozwiązał się worek z olimpijkami w naszym mieście. Można ale worek już niestety związany czeka na wyniesienie na śmietnik. Szkoła Sportowa w pełzającej likwidacji. Naborów do klas sportowych już od 3 lat nie ma. Skończyło się szkolenie na poziomie przyszłych olimpijczyków. Jedynie można zaprowadzić dzieci na szkółkę, która je przygotuję do poruszania się po zamarzniętej wodzie. W mniejszym mieście niż Lubin wybudowano halę z torem łyżwiarskim. Lubińskie lodowisko ma standardy lat 80-tych. Mamy jednego Kubota i piękne korty pod dachem, drużyny piłki ręcznej,… Czytaj więcej »
wpDiscuz