Jutro sprawdzian Natalii Czerwonki

Lubińskie panczenistki czekają na swoje pięć minut podczas igrzysk olimpijskich w Korei Południowej. Ich koleżanki startowały już na 500m czy dystansie 3000m. Jako pierwsza lubinianka na torze do jazdy szybkiej stanie Natalia Czerwonka.

12 lutego na dystansie 1500m zobaczymy Katarzynę Bachledę-Curuś, Luizę Złotkowską i Natalię Czerwonkę. Nasza panczenistka nie chce komentować jeszcze swojej dyspozycji.

– Ja odpowiem jutro, po starcie. Na pewno zrobię wszystko co w mojej mocy żeby był to najlepszy bieg w tym sezonie i najszybszy w mojej sportowej karierze – podkreśla Natalia Czerwonka.

Panczenistki wystartują o godzinie 13.30. Później lubiniankę czeka rywalizacja na 1000m, a 18 lutego na dystansie 500m zobaczymy reprezentantkę MKS Cuprum Lubin – Kaję Ziomek.

Udostępnij

  • wykop.pl

Dodaj komentarz

3 komentarzy do "Jutro sprawdzian Natalii Czerwonki"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
PingwinJanush
Gość
PingwinJanush
13 dni 10 godzin temu

Czemu promujecie tylko czerwonke jest jeszcze Kaja

Taaa
Gość
Taaa
13 dni 14 godzin temu

Będzie tak jak z resztą naszych „asów”.

Robert
Gość
Robert
13 dni 18 godzin temu
Mamy dwie reprezentantki na Igrzyskach. Obie absolwentki Zespołu Szkół Sportowych, które uczęszczały do klas sportowych. Można powiedzieć rozwiązał się worek z olimpijkami w naszym mieście. Można ale worek już niestety związany czeka na wyniesienie na śmietnik. Szkoła Sportowa w pełzającej likwidacji. Naborów do klas sportowych już od 3 lat nie ma. Skończyło się szkolenie na poziomie przyszłych olimpijczyków. Jedynie można zaprowadzić dzieci na szkółkę, która je przygotuję do poruszania się po zamarzniętej wodzie. W mniejszym mieście niż Lubin wybudowano halę z torem łyżwiarskim. Lubińskie lodowisko ma standardy lat 80-tych. Mamy jednego Kubota i piękne korty pod dachem, drużyny piłki ręcznej,… Czytaj więcej »
wpDiscuz