Joe Cocker Project w lubińskiej Muzie

4

Największe przeboje lat 80. i 90. Joe Cockera śpiewane w nowej, współczesnej aranżacji będzie można usłyszeć już 12 października w Centrum Kultury Muza.

Joe Cocker Project to jedenastu muzyków na jednej scenie. Za mikrofonem stanie Juan Carlos Cano, zwycięzca czwartej edycji „The Voice Of Poland”. Jego aranżacje oraz wokal sprawiają, że słuchacze przeniosą się do krainy magii – „cockerowej” magii.

Za oprawę świetlną odpowiada Mateusz Sobolewski, na stałe zajmujący się oświetleniem podczas koncertów w Radio Lublin. W sumie wszystko tworzy fantastyczny klimat i niesamowite widowisko.

Na scenie Muzy wystąpią: Juan Carlos Cano – wokal, Krzysztof Patocki „Paton” – perkusja, Krzysztof Kurzepa – gitara, Wojciech Seńko/Michał Iwanek – klawisze, Flavio Rojas – bas, Michał Niewiadomski – puzon, Sylwester Schonfeld – sax, Roman Schonfeld/Piotr Sławiński – trąbka, Dominika Sitarczuk – wokal, sax, Kinga Rdzak – wokal i Aleksandra Dąbrowska – wokal.

Widowisko rozpocznie się o godzinie 19. Bilety kosztują 50 zł. W dniu koncertu trzeba będzie za nie zapłacić 60 zł. Szczegóły na temat wydarzenia można znaleźć na www.ckmuza.eu.

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość