Jochymek: Chcemy awansować do kolejnej rundy

W dwóch meczach pierwszej rundy Pucharu EHF piłkarki ręczne Metraco Zagłębia Lubin odniosło dwa bardzo pewnie zwycięstwa. Dziś miedziowe pokonały wicemistrzynie Szwajcarii aż 43:23.

MVP spotkania została Agnieszka Jochymek – Jesteśmy bardzo mocno rozpędzone i zmotywowane. Wiemy czego chcemy i każda z zawodniczek, która wchodzi na parkiet chce się pokazać z jak najlepszej strony, jak widać to przynosi efekty. Przed nami spotkania z Debreczynem, to zupełnie inna półka niż zespół ze Szwajcarii. Na pewno dobrze przygotujemy się przed dwumeczem z Węgierkami, bo chcemy awansować do kolejnej rundy – mówi „Agent”.

Dla lubinianek dwumecz ze szwajcarskim LK Zug Handball to dobre przetarcie przed kolejnymi meczami w lidze. Metraco Zagłębie w środę zagra w Koszalinie, w niedzielę u siebie z Vistalem Gdynia – Tak okazała wygrana cieszy, tym bardziej, że przed nami bardzo ważne mecze w lidze. Już w środę gramy z Koszalinem, na pewno jest to bardziej wymagający rywal niż Zug. Zarówno w pierwszym, jak i drugim meczu Pucharu EHF starałyśmy się wyjść jak najbardziej skoncentrowane. Każda kolejna zawodniczka, która pojawiała się na parkiecie podtrzymywała naszą koncentrację, co odzwierciedla wynik. Na pewno jednak jest jeszcze trochę rzeczy do poprawienia – powiedziała po meczu rozgrywająca Metraco Zagłębia Lubin, Marta Rosińska.

Udostępnij

  • wykop.pl

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz