Jeden wieczór, dwie imprezy

Choć do sylwestra zostało jeszcze dużo czasu, to ci, którzy chcieliby spędzić go w klubie czy na zabawie w lokalu, już teraz powinni pomyśleć o wyborze i rezerwacji miejsca. Lubińska Muza na przykład rozpoczęła już sprzedaż biletów na swoje dwie imprezy, jakie organizuje z okazji zakończenia roku.

31 grudnia w Klubie pod Muzami odbędzie się taneczna impreza sylwestrowa prowadzona przez DJ-a ze specjalnym udziałem artystki burleskowej Betty Q.

Betty Q to pierwsza polska performerka burleski. Półfinalistka programu „Mam talent.” Współpracuje m. in. z kabaretem „Pożar w burdelu”. Nauczycielka burleski i założycielka Warsaw Burlesque by Betty Q.

Zabawa rozpocznie się o godzinie 20.

Sprzedaż biletów na tę sylwestrową imprezę ruszy 15 października. Bilet dla pary kosztuje 550 zł.

Jednak 31 grudnia w Centrum Kultury Muza będzie można nie tylko potańczyć. Tego dnia zaplanowano również Sylwestrową Galę Operetki, Musicalu i Tańca.

Fot. materiały organizatora

Znakomici muzycy zaproszą publiczność do upajających tokajem i czardaszem Austro-Węgier, zaproponują spacer po Broadway’u i przeniosą do krainy z baśni tysiąca i jednej nocy. W programie znajdą się najpiękniejsze arie, duety i muzyczne toasty z operetek Straussa, Lehara i Kalmana oraz najbardziej znane przeboje z musicali: „Skrzypek na dachu”, „My Fair Lady”, „West Side Story”, „Cats” i „Upiór w operze”.

Dopełnieniem części wokalnej będą pełne temperamentu tańce, pochodzące z różnych stron świata, w tym zmysłowe i tajemnicze tańce orientalne. Nie zabraknie także popisów instrumentalnych, stylowych kostiumów i dowcipnej konferansjerki.

W koncercie weźmie udział dziewięć osób: soliści-śpiewacy, zespół instrumentalny oraz tancerze.

Gala rozpocznie się o godzinie 22 w dużej sali Muzy. Bilety kosztują 90 zł, jednak jeśli kupimy je przed 10 grudnia, zapłacimy nieco mniej, bo 70 zł.

Szczegóły na temat imprez i ceny biletów można znaleźć na www.ckmuza.eu.

Udostępnij

  • wykop.pl

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz