Jeden odcinek drogi zamkną, inny otworzą

Już w piątek otwarty zostanie nowy fragment ulicy Bema, biegnący do 1 Maja. Robotnicy właśnie kończą tam pracę. Jednak czekają nas też inne zmiany. Tego samego dnia wyłączony z ruchu zostanie odcinek ulicy Marii Skłodowskiej-Curie od Traugutta do Niepodległości. Droga ta zostanie wyremontowana.

W piątek, 19 maja, rozpocznie się kolejny etap przebudowy ulic w centrum miasta. Stąd niezbędne będzie zamknięcie dla samochodów fragmentu od Traugutta do Niepodległości. Alternatywną dla kierowców ma być nowo otwarty fragment ulicy Bema, którym będzie można dojechać do 1 Maja.

W zawiązku z zamknięciem drogi, zmienią się też trasy autobusów numer 0, 1, 2, 6, 7, 100 i 101. Całkowicie wyłączone zostaną dwa przystanki Skłodowskiej Szkoła.

Nowy przystanek dla linii 0, 1, 2, 6, 100 i 101 znajdzie się przy ulicy Bema. Autobusy numer 7 jadące przez Kolejową będą się zaś zatrzymywać przy ulicy Bema, a przejeżdżające przez Kopernika będą miały przystanki przy ulicy Niepodległości.

Jak informuje Jacek Mamiński, rzecznik prezydenta Lubina, roboty budowlane przy zamkniętym odcinku drogi potrwają do końca lipca tego roku. – Za utrudnienia przepraszamy – dodaje.

Pod mapą zamieszczamy szczegóły na temat trasy autobusów.

Mapa przygotowana przez Urząd Miejski w Lubinie

Trasa przejazdu na linii nr 0 – kierunek Krzeczyn z przystanku Kościuszki Dworzec PKS 02 dojazd do przystanku ul. Bema (na wysokości dawnego Społem), dojazd do przystanku 1 Maja 01 i dalej wg rozkładu.

Trasa przejazdu na linii nr 0 – kierunek Małomice z przystanku 1 Maja 02 skręt w lewo w ulicę Bema przystanek na wysokości szpitala (Biedronka), dojazd do przystanku Kościuszki Dworzec PKS 01 lub do przystanku Skłodowskiej Cmentarz 02 jeżeli jedzie na KGHM i dalej wg rozkładu.

Trasa przejazdu na linii nr 1 – kierunek Przylesie z przystanku Pileckiego/Kaczyńskiego 02 nż. dojazd do przystanku ul. Bema (na wysokości dawnego Społem), dojazd do przystanku 1 Maja 01 i dalej wg rozkładu.

Trasa przejazdu na linii nr 1 – kierunek Ustronie z przystanku 1 Maja 02 skręt w lewo w ulicę Bema przystanek na wysokości szpitala (Biedronka), dojazd do przystanku Kaczyńskiego-Wiadukt 02 i dalej wg rozkładu.

Trasa przejazdu linii nr 2 – kierunek Krzeczyn z przystanku Kościuszki Dworzec PKS 02 dojazd do przystanku ul. Bema (na wysokości dawnego Społem), dojazd do przystanku 1 Maja 01 i dalej wg rozkładu.

Trasa przejazdu linii nr 2 – kierunek Małomice z przystanku z przystanku 1 Maja 02 skręt w lewo w ulicę Bema przystanek na wysokości szpitala (Biedronka), dojazd do przystanku Kościuszki-Dworzec PKS 01 lub do przystanku Skłodowskiej Cmentarz 02 jeżeli jedzie na KGHM i dalej wg rozkładu.

Trasa przejazdu na linii nr 6 – kierunek Miroszowice z przystanku Kościuszki Dworzec 03 dojazd do przystanku ul. Bema (na wysokości dawnego Społem), dojazd do przystanku 1 Maja 01 i dalej wg rozkładu.

Trasa przejazdu na linii nr 6 – kierunek ZG Lubin z przystanku 1 Maja 02 skręt w lewo w ulicę Bema przystanek na wysokości szpitala (Biedronka), dojazd do przystanku Skłodowskie Cmentarz 02 i dalej wg rozkładu.

Trasa przejazdu na linii nr 7 – kierunek Sportowa (przez Kolejową) z przystanku Kościuszki Dworzec 03 dojazd do przystanku ul. Bema (na wysokości dawnego Społem), dojazd do przystanku 1 Maja 01 i dalej wg rozkładu.

Trasa przejazdu na linii nr 7 – kierunek Sportowa (przez Kopernika ) z przystanku Kościuszki Dworzec 03 dojazd do przystanku Niepodległości Centrum 02 dalej przejazd przez ulicę Armii Krajowej, Kopernika dojazd do przystanku Kopernika Cuprum Arena 01 i dalej wg rozkładu.

Trasa przejazdu na linii nr 7 – kierunek Obora z przystanku 1 Maja (przez Kolejową) skręt w lewo w ulicę Bema przystanek na wysokości szpitala (Biedronka), dojazd do przystanku Skłodowskie Cmentarz 02 i dalej wg rozkładu.

Trasa przejazdu na linii nr 7 – kierunek Obora z przystanku 1 Maja (przez Kopernika) dojazd do przystanku Niepodległości Centrum 01(ul. Kopernika, Armii Krajowej), dojazd do przystanku Skłodowskiej Cmentarz 02 i dalej wg rozkładu.

Trasa przejazdu na linii nr 8 – wyłączony przystanek Skłodowskiej szkoła.

Trasa przejazdu na linii nr 100 – kierunek Niemstów, Gogołowice, Obora z przystanku Kościuszki-Dworzec 02 dojazd do przystanku ul. Bema (na wysokości dawnego Społem), dojazd do przystanku 1 Maja 01 i dalej wg rozkładu.

Trasa przejazdu na linii nr 100 – kierunek Gola z przystanku 1 Maja 02 skręt w lewo w ulicę Bema przystanek na wysokości szpitala (Biedronka), dojazd do przystanku Kościuszki Dworzec PKS 01 i dalej zgodnie z rozkładem jazdy.

Trasa przejazdu linii nr 101 – kierunek Gorzyca z przystanku Kościuszki Dworzec PKS 02 dojazd do przystanku ul. Bema (na wysokości dawnego Społem), dojazd do przystanku 1 Maja 01 i dalej wg rozkładu.

Trasa przejazdu linii nr 101 – kierunek Kościuszki/Paderewskiego z przystanku 1 Maja 02 skręt w lewo w ulicę Bema przystanek na wysokości szpitala (Biedronka), dojazd do przystanku Kościuszki Dworzec PKS 01 lub do przystanku Skłodowskiej Cmentarz 02 jeżeli jedzie na KGHM i dalej wg rozkładu.

Udostępnij

  • wykop.pl

Dodaj komentarz

4 komentarzy do "Jeden odcinek drogi zamkną, inny otworzą"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
Winter od coming
Gość
Winter od coming
1 rok 1 miesiąc temu

A dziury na Kochanowskiego kiedy załatają??? Na zjeździe z ronda załatali dwie dziury……a to co im został asfaltu to wy…….bali zamiast wykorzystać. Jestem ciekaw czy miasto też za to zapłaciło???

Kamil
Gość
Kamil
1 rok 1 miesiąc temu

Może i nie w temacie ale zastanawia mnie czemu przez ulicę Niepodległości autobusy miejskie tylko przejeżdżają w ramach zamknięć tras? Sporo autobusów i wszystkie busy tam przystają, zero jakiekolwiek skomunikowania z podmiejskimi i miejskimi…

szofer
Gość
szofer
1 rok 1 miesiąc temu

A ja się pytam, ile czasu będzie potrzebował kierowca autobusu, żeby w godzinach szczytu skręcić z ul.Bema w lewo na wiadukt?

Czarna
Gość
Czarna
1 rok 1 miesiąc temu

Gratulacje i to jest firma pracująca a nie jakiś kogucik brawo nikt się nie obijal

wpDiscuz