Jaszka: Nie poddamy się bez walki

4

Już o godzinie 20:15 w hali Regionalnego Centrum Sportowego piłkarze ręczni będą mieli okazję sprawdzić się na tle aktualnych mistrzów Polski i jednej z najlepszych drużyn na Starym Kontynencie. W 4. serii PGNiG Superligi Mężczyzn Zagłębie Lubin podejmie naszpikowane gwiazdami światowego formatu PGE Vive Kielce.

Na parkiecie spotkają się drużyny, które walczą o zupełnie inne cele. Dla Miedziowych starcie z mistrzem Polski będzie przede wszystkim dobrą lekcją na przyszłość – Na pewno będzie to dla nas bardzo ciężkie spotkanie, ale z drugiej strony jest to super lekcja. Nasi młodzi zawodnicy, grając przeciwko takim rywalom, mogą zdobywać niezbędne doświadczenie i podpatrywać tych najlepszych graczy, którzy grają na międzynarodowych parkietach – mówi Bartłomiej Jaszka.

– Wiemy, że to Vive jest faworytem. My na pewno wyjdziemy i nie poddamy się bez walki. Chcemy jak najlepiej się zaprezentować na tle tak silnego rywala i gryźć parkiet od pierwszej do ostatniej minuty – zapewnia szkoleniowiec Miedziowych.

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość