Jaszka: Można podjąć walkę z każdym

40

Azoty Puławy były trzecim rywalem piłkarzy ręcznych Zagłębia Lubin w towarzyskim turnieju Szczypiorno Cup 2017. Lubinianie na tle trzeciej siły rodzimej ligi pokazali się z dobrej strony.

Miedziowi przegrali z brązowymi medalistami PGNiG Superligi różnicą sześciu trafień – 30:36, jednak przez większość spotkania prowadzili wyrównaną walkę z Azotami – Kilka prostych, niewymuszonych błędów sprawiło, że puławianie odskoczyli na 4-5 bramek. W drugiej połowie graliśmy bramka za bramkę i można powiedzieć, że z każdą minutą radziliśmy sobie coraz lepiej. Ten mecz pokazał, że można podjąć walkę z każdym, nawet tak silnym rywalem, jakim są Azoty – mówi Bartłomiej Jaszka – Zagraliśmy trzy mecze w Kaliszu i wiemy nad czym musimy jeszcze pracować – dodaje szkoleniowiec Zagłębia Lubin, który wszedł na parkiet pod koniec pierwszej połowy niedzielnego meczu.