III Zlot Bliźniaków z gminy Lubin

Oni uwielbiają gdy wszystko jest podwójne – ubranie, fryzura czy nawet pieprzyk. Ponoć każdy jest inny, ale właśnie oni są jak dwie krople wody i są z tego dumni. Mowa o bliźniakach. Ośrodek Kultury Gminy Lubin zaprasza wszystkich bliźniaków z naszej gminy na zlot na ich cześć. Zgłoszenia do 24 sierpnia.

Jeśli jesteś parą bliźniaków to na pewno możesz pochwalić się ciekawą historią. Brat zdawał za ciebie egzamin? Siostry umówiły się odwrotnie na randkę? A może rodzona matka pomyliła dzieci i oberwało się niewinnemu?

Spotkanie bliźniaków jest wyśmienitą okazją do zbadania ich fenomenu. Czy są to identyczne osoby, czy zupełnie różne? Podczas zlotu będą przeprowadzane wywiady o ulubionych potrawach, zajęciach, zainteresowaniach. Zlot to przede wszystkim okazja do świetnej zabawy, poznania innych bliźniąt, a także poznania ciekawych historii.

Na pamiątkę wydarzenia, każdy bliźniak otrzyma oryginalną koszulkę ze Zlotu Bliźniaków w gminie Lubin.

Trzecie spotkanie bliźniaków mieszkających na terenie gminy Lubin, odbędzie się 8 września, podczas imprezy plenerowej X Festiwalu Kapusty i Pieroga w Księgienicach.

Zgłoszenia przyjmowane są do 24 sierpnia 2018 r. na adres: sekretariat@okgminalubin.pl lub osobiście: Ośrodek Kultury Gminy Lubin, ul. Księcia Ludwika I 3 w Lubinie, bądź telefonicznie pod nr: 76 844 82 33, 76 845 59 86.

Źródło: OKGL

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
Rocky
Rocky
5 miesięcy 4 dni temu

Cieszy – że marzenia bliżniaków się spełniają

gosc
gosc
5 miesięcy 5 dni temu

coś sie zaczyna niedobrego z tym panem dziac ostatnie niusy na gminie i w ogóle w tv to był szok ale z drugiej strony inni mówią ze nareszcie opada kurtyna i piekne opakowanie, a prawda sie w koncu pokazuje

Dolo
Dolo
5 miesięcy 5 dni temu

Ciekawe czy Kielana przybędzie ze swoim bratem bliźniakiem, bo to co wyprawia ostatnio, to nie może być on. Chyba sam jest zaskoczony tym, co robi jego bliźniak.

XOXO
XOXO
5 miesięcy 5 dni temu

Czemu tu się dziwić ? Skoro mamy tutaj w Lubinie dziennikarzy amatorów po Lubińskim Oxfordzie MCKK to poziom tych artykułów jest naprawdę pięć metrów w dół i muł.A ludzie po prawdziwych studiach dziennikarskich są na bezrobociu albo pracują w galeriach McDonaldach albo ulice sprzątają.Przecież wiadomo robota po znajomościach !!! A na koniec jest parę wyjątków ale to są tylko wyjątki !!!

Imię
Imię
5 miesięcy 5 dni temu

„Jeśli jesteś parą bliźniaków’ – zaprawdę iście wyrafinowane dziennikarstwo… Hehehe

wpDiscuz