III Zlot Bliźniaków z gminy Lubin

4

Oni uwielbiają gdy wszystko jest podwójne – ubranie, fryzura czy nawet pieprzyk. Ponoć każdy jest inny, ale właśnie oni są jak dwie krople wody i są z tego dumni. Mowa o bliźniakach. Ośrodek Kultury Gminy Lubin zaprasza wszystkich bliźniaków z naszej gminy na zlot na ich cześć. Zgłoszenia do 24 sierpnia.

Jeśli jesteś parą bliźniaków to na pewno możesz pochwalić się ciekawą historią. Brat zdawał za ciebie egzamin? Siostry umówiły się odwrotnie na randkę? A może rodzona matka pomyliła dzieci i oberwało się niewinnemu?

Spotkanie bliźniaków jest wyśmienitą okazją do zbadania ich fenomenu. Czy są to identyczne osoby, czy zupełnie różne? Podczas zlotu będą przeprowadzane wywiady o ulubionych potrawach, zajęciach, zainteresowaniach. Zlot to przede wszystkim okazja do świetnej zabawy, poznania innych bliźniąt, a także poznania ciekawych historii.

Na pamiątkę wydarzenia, każdy bliźniak otrzyma oryginalną koszulkę ze Zlotu Bliźniaków w gminie Lubin.

Trzecie spotkanie bliźniaków mieszkających na terenie gminy Lubin, odbędzie się 8 września, podczas imprezy plenerowej X Festiwalu Kapusty i Pieroga w Księgienicach.

Zgłoszenia przyjmowane są do 24 sierpnia 2018 r. na adres: sekretariat@okgminalubin.pl lub osobiście: Ośrodek Kultury Gminy Lubin, ul. Księcia Ludwika I 3 w Lubinie, bądź telefonicznie pod nr: 76 844 82 33, 76 845 59 86.

Źródło: OKGL

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość