II liga zainaugurowała rozgrywki

166

Ruszyła II Liga Kobiet w sezonie 2017/2018. Na inaugurację sezonu zawodniczki MKS Zagłębie II Lubin przegrały u siebie z MUKS Lider Świebodzin 25:32.

Miedziowe od samego początku grały bardzo nerwowo i nie wykorzystywały stuprocentowych sytuacji ,przez co przyjezdne mogły w dość łatwy sposób wyprowadzać kontrataki. Do przerwy Lider opuszczał boisko z przewaga ośmiu oczek – 7:15.

Po zmianie stron podopieczne Elżbiety Szczepaniak i Beaty Miazgi poprawiły swoją grę. Wprowadziły wiele zmian w obronie oraz poprawiły swoją skuteczność. Drugą część spotkania wygrały jedną bramką 18:17, niestety strata z pierwszej połowy nie pozwoliła im zwyciężyć.

MKS Zagłębie II Lubin – MUKS Lider Świebodzin 25:32 (7:15)

Skład Zagłębia: Adriana Kurdzielewicz, Adrianna Pacyna, Lidia Kowalaszek, Zuzanna Kliszcz, Patrycja Bogusz, Katarzyna Skupień, Karolina Czyż, Kinga Florczyk,Anna Rzeczycka, Agata Tracz, Daria Miłek, Olga Lewandowska, Weronika Hipner, Natalia Najdek, Wiktoria Kocińska, Julia Bilik.