Hip-hopowe składy zagrają dla Marka

Już jutro odbędzie hip-hopowy koncert charytatywny, który ma postawić na nogi Marka Warzeszaka, Na stadionie w Rudnej wystąpią Ostry, Dixon WSNR, a także wiele innych zaproszonych składów, można się zatem spodziewać, że impreza przeciągnie się do późnego wieczora.

Historię Marka opisaliśmy TUTAJ. Sobotni koncert, podczas którego będą prowadzone licytacje różnorodnych fantów, ma pomóc w kosztownej rehabilitacji.

Podczas koncertu zagrają: Ostry, DIXON 37, BEZIMIENNI, GŁOS TEGO MIASTA, BDZ, WSNR, WUES, MICROPHONE KILLAH. Większość tych zespołów jeszcze nie występowała w naszej okolicy, są więc oczekiwani przez fanów muzyki hip-hop.

Impreza rozpocznie się o godzinie 15 na stadionie piłkarskim w Rudnej. Podczas koncertu ustawiona zostanie ścianka, na której swoje dzieła będą tworzyć graficiarze, będą pokazy tańca break dance, licytacje, budka z hamburgerami i czeskie piwo. – To absolutnie nie jest impreza adresowana tylko do młodych ludzi lub wyłącznie do fanów tego gatunku muzycznego. Zapraszamy wszystkich. Pobawmy się razem i pomóżmy postawić Marka na nogi – zachęca jeden z organizatorów, Mateusz Zawadka.

Więcej o koncercie można znaleźć TUTAJ.

Pieniądze na leczenie Marka Warzeszaka są też zbierane w internecie. Uruchomiono zbiórkę w sieci, którą można znaleźć TUTAJ.

Udostępnij

  • wykop.pl

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz