Filmowe Poranki – Przygody Słoniczki Elli

Tym razem w cyklu Filmowe Poranki w kinie Helios będzie można obejrzeć zestaw bajek z serii Przygody Słoniczki Elli. Projekcję zaplanowano na najbliższą niedzielę, 17 września, na godzinę 10.30.

W cyklu Filmowe Poranki mali lubinianie będą mogli obejrzeć bajki: Doskonała dynia Franka, Ella rozwozi gazety, Nocowanka w muzeum, Odwiedziny babci, Burmistrzyni Belinda i Szalony kapelusz.

Helios przypomina, że projekcję nowych Filmowych Poranków poprzedzają atrakcje w holach kina oraz konkursy i zabawy na sali kinowej. Każdy z uczestników otrzyma też upominek.

Każdy z małych kinomaniaków może też wziąć udział w zabawie Łamigłówki Heliosówki – to rozwiązywanie zagadek, poznawanie ciekawostek i udział w licznych konkursach.

Każdy młody uczestnik Filmowych Poranków otrzymuje kartę Łamigłówki HelioSówki, a na każdym spotkaniu będzie zdobywał pieczątki za rozwiązane zagadek i udział w konkursach. Za 8 zdobytych pieczątek można otrzymać odznakę HelioSówki – potwierdzająca zdobyte umiejętności! Do zdobycia jest brązowa, srebra i złota odznaka.

Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios, zawsze o godzinie 10.30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Udostępnij

  • wykop.pl

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz