Filmowe nowości w kinie Muza

355

Film opowiadający nieprawdopodobną, ale prawdziwą historię – „Przypływ wiary” – można od dzisiaj obejrzeć w lubińskim kinie Muza. Ponadto jeszcze przez tydzień, do 18 kwietnia, wyświetlane będą produkcje „Dumbo” i „Manu. Bądź sobą!”.

„Córka trenera”

„Przypływ wiary” będzie gościć na ekranach kina Muza do 25 kwietnia.

Natomiast od soboty, 13 kwietnia aż do 24 kwietnia wyświetlany będzie polski film „Córka trenera”.

W środowym DKF-ie, 17 kwietnia, kinomanii obejrzą „Kafarnaum”.

Szczegółowy repertuar kina Muza oraz cennik biletów można znaleźć na stronie www.ckmuza.eu.

O filmach:

„Przypływ wiary” – premiera

Nieprawdopodobna, prawdziwa historia matczynej miłości, która pokonała niewyobrażalne przeszkody. Gdy adoptowany syn Joyce Smith, John, wpada do lodowatej wody na zamarzniętym jeziorze w Missouri, wszystko wydaje się stracone. John leży bez życia w szpitalu, ale Joyce nie poddaje się. Jej niezachwiana wiara porywa wszystkich dookoła do modlitwy za uzdrowienie Johna, mimo iż nauka jest bezsilna, a lekarze nie dają mu żadnych szans.

„Córka trenera”

Upalne lato. Maciej Kornet (Jacek Braciak) podróżuje po Polsce wraz z 17-letnią córką Wiktorią (Karolina Bruchnicka). Od wielu lat są tylko we dwoje, zawsze razem. Ich trasę wyznaczają zawody w tenisie ziemnym. Ona jest jego oczkiem w głowie, córeczką tatusia i jego wielką chlubą. Chciałby, aby była najlepsza. On jest dla niej całym światem. Do czasu, gdy dołącza do nich Igor (Bartłomiej Kowalski), dobrze zapowiadający się zawodnik, którego Maciej Kornet zacznie trenować. Dzięki niemu Wiktoria otworzy się na nowe doznania. Pierwszy papieros, pierwszy kieliszek alkoholu, pierwsza miłość. Cała trójka wyruszy w długą podróż rozklekotanym vanem, podczas której każdy będzie chciał osiągnąć swój cel.

Pełna dyskretnego humoru historia o poszukiwaniu własnej drogi.

„Dumbo”

Aktorska adaptacja ukochanej przez widzów animacji Disneya. Poruszająca opowieść o sile rodziny i marzeń oraz o tym, jak cenną wartością może być odmienność.

Właściciel podupadającego cyrku (Danny DeVito) zatrudnia byłego artystę, Holta Farriera (Colin Farrell) do opieki nad nowo narodzonym słonikiem, wyśmiewanym z powodu ogromnych uszu. Kiedy jednak okazuje się, że Dumbo potrafi latać, cyrk zaczyna odnosić niezwykłe sukcesy. Bohaterowie na swojej drodze spotykają rzutkiego przedsiębiorcę V.A. Vandevere’a (Michael Keaton), który chce uczynić słonia główną atrakcją niesamowitego parku rozrywki o nazwie Dreamland.

Film w reżyserii Tima Burtona. Sugerowany wiek widzów od 7 lat.

„Manu. Bądź sobą!”

Manu dorasta w kochającej rodzinie wierząc, że jest mewą. Jednak w trakcie pierwszej lekcji latania okazuje się, że należy do zupełnie innego gatunku skrzydlatych. Odrzucony przez swoje dotychczasowe stado, opuszcza rodzinne gwiazdo w poszukiwaniu prawdziwej tożsamości. Na swojej drodze spotyka ptasie rodzeństwo jerzyków, które szybko przyjmuje go do swojej paczki. Przyjaciołom towarzyszy sympatyczny indyk. Wkrótce wraz z mewami, wszystkie gatunki będą musiały połączyć siły, aby stawić czoła gangowi gryzoni, który specjalizuje się w podkradaniu ptasich jaj.

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość