Filmowe nowości w kinie Muza

„Dunkierka”, „Wojna o planetę małp” oraz „Fatima. Ostatnia tajemnica” – to trzy filmowe nowości, które od dzisiaj, 11 sierpnia, można obejrzeć w lubińskim kinie Muza.

 

Zarówno „Dunkierka”, jak i „Wojna o planetę małp” pokazywana będzie do 17 sierpnia. Natomiast „Fatima. Ostatnia tajemnica” będzie gościć na ekranach kina do 20 sierpnia.

Ponadto przez najbliższy tydzień będzie można obejrzeć film animowany „Kapitan Majtas: Pierwszy wielki film”.

W najbliższym DKF-ie, 16 sierpnia, kinomanii obejrzą produkcję „Królowa Hiszpanii”.

Szczegółowy repertuar kina Muza oraz cennik biletów można znaleźć na stronie www.ckmuza.eu.

O filmach:

„Dunkierka”

Dramat wojenny Christophera Nolana („Incepcja”, „Mroczny Rycerz powstaje”, „Interstellar”). Alianccy żołnierze z Belgii, Wielkiej Brytanii, Kanady oraz Francji zostają otoczeni przez niemiecką armię i ewakuowani podczas najbardziej zaciekłej bitwy II wojny światowej.

 

„Wojna o planetę małp”

W trzecim już filmie z przebojowej serii ze świetnymi efektami specjalnymi, która cieszy się uznaniem zarówno widzów, jak i krytyków, Cezar i jego małpy uwikłane zostają w zbrojny konflikt z armią ludzi, na czele której stoi bezwzględny Pułkownik. Małpy ponoszą straszliwe straty, podczas gdy Cezar zmaga się z mrocznymi instynktami i wyrusza w drogę, by pomścić swych pobratymców. Gdy Cezar i Pułkownik stają twarzą w twarz, dochodzi do spektakularnej bitwy, w której stawką jest przyszłość obu gatunków i całej naszej planety.

 

„Fatima. Ostatnia tajemnica”

Intrygujący obraz hiszpańskich twórców na styku fabuły i dokumentu. Ujawnia nieznane fakty i przedstawia fascynujący przegląd zdarzeń, które na długo zapadną w pamięć i serca widzów. Dodatkową niespodzianką dla polskich widzów będzie odkrycie, jak wiele wątków tej opowieści dotyczy naszego kraju. Czy objawienia fatimskie naznaczyły historię świata? Dziwne „zbiegi okoliczności” wskazują, że tajemnicze objawienia z Fatimy wpłynęły na bieg historii ostatnich stu lat.

 

„Kapitan Majtas: Pierwszy wielki film”

Zwariowana animowana komedia rodzinna ze studia DreamWork Animation, ekranizacja bijącej rekordy popularności serii książek. Dwóch obdarzonych wyjątkowo niezwykłą wyobraźnią kolegów szkolnych słynie z niesamowitych wyczynów. Pewnego dnia „przechodzą sami siebie” i hipnotyzują nielubianego dyrektora, każąc mu wierzyć, że jest niepokonanym i pełnym entuzjazmu, choć niezbyt rozgarniętym superbohaterem, znanym jako „Kapitan Majtas”.

 

„Królowa Hiszpanii”

Gwiazda filmowa (w tej roli Penélope Cruz) wraca po latach do Europy, by zagrać w wielkiej produkcji „Królowa Hiszpanii”. Znane nazwiska, najlepsi fachowcy, bajeczne plany zdjęciowe i setki statystów – na pierwszy rzut oka wszystko wygląda idealnie. Do momentu, gdy statyści zaczynają wymykać się spod kontroli, fachowcy romansować, reżyser zamiast krzyczeć „akcja!” zasypia, a mający zastąpić go członek ekipy filmowej, zostaje aresztowany. Reszta filmowców – zbieranina barwnych i przezabawnych osobowości – rusza mu na ratunek i obmyśla genialny plan ucieczki.

Udostępnij

  • wykop.pl

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz