Eleanor Gray w Ave

Lubisz mocnego rocka? Dostajesz gęsiej skórki na dźwięk gitary i perkusji? To będzie koncert dla ciebie. Eleanor Gray zagra w Ave Cezar.

Już w najbliższy piątek, 9 listopada – coś dla miłośników rocka, ale i nie tylko. Eleanor Gray czerpie z różnych stylów muzycznych. Jak mówi sam wokalista zespołu, Alan Garstecki – nie możemy się zdefiniować na jeden styl. Inspiracje czerpiemy ze wszystkiego co powoduje u nas ciary. Nie chcemy kopiować czy naśladować. Dążymy do tego aby uzyskać własne, niepowtarzalne brzmienie i styl.

Eleanor Gray to połączenie doświadczenia i obycia z młodością i polotem, co w efekcie daje nietuzinkową mieszankę luzu, spokoju i szczerości płynącej od muzyków. Eleanor Gray koncertuje gdzie i kiedy tylko się da, i jest przyjmowany entuzjastycznie przez publiczność. – Każdy koncert jest dla nas tak samo ważny. Na scenie zawsze dajemy z siebie 120%, a poza nią dbamy o to, aby w każdym aspekcie być profesjonalistami. Muzyka to nasz sposób na życie, a scena to nasze środowisko naturalne – mówi wokalista.

Koncerty m.in. z I Am Giant, Lonely The Brave, Acid Drinkers, Luxtorpedą, Happysad, Muchami, Hunterem, Proletaryatem, Bednarkiem, czy Comą potwierdziły, że muzyka zespołu, jak i sami muzycy, są gotowi do wydania pierwszego długogrającego albumu. „K-R-Y-S-T-Y-N-A”, bo tak nazywa się ich debiut, ukazała się 20.10.2016. Całość została nagrana pod okiem Piotra Łukaszewskiego (IRA, PTAKY, FUZZ). Za mix i mastering odpowiedzialny był Jacek Miłaszewski (w CV między innymi płyty Acid Drinkers).

Muzycy wystąpią w pubie Ave Cezar w Lubinie. Start o 20. Wjazd za 20 złotych. Bilety do nabycia na bramce w dniu koncertu.

Więcej informacji w wydarzeniu na Facebooku.

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
wpDiscuz