Dziś premiera „Kulinarnych Wymiataczy II”

Ubiegłoroczna edycja cieszyła się sporym zainteresowaniem zarówno amatorów gotowania, jak i widzów TV Regionalna.pl. Dlatego z pewnością ucieszy ich informacja, że już dziś na antenie stacji będzie można obejrzeć premierowy odcinek drugiej edycji kulinarnego programu „Kulinarni Wymiatacze”.

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego kucharza amatora Zagłębia Miedziowego. Inicjatorem projektu jest spółka Lubinpex, a patronem medialnym TV Regionalna.pl, która – tak jak w ubiegłym roku – będzie emitować na antenie zmagania kucharzy.

Premierowy odcinek będzie można obejrzeć już dziś o godzinie 20.00. Będzie to pierwszy z czterech odcinków „Kulinarnych Wymiataczy II”. Spośród 12 uczestników programu, do finału zostaną wybrane cztery osoby. Te będą walczyć o tytuł zwycięzcy podczas finału, który zaplanowano na 19 maja na lubińskich błoniach. Będzie on transmitowany na żywo w TV Regionalna.pl.

Udostępnij

  • wykop.pl

Dodaj komentarz

5 komentarzy do "Dziś premiera „Kulinarnych Wymiataczy II”"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
Anonimowo
Gość
Anonimowo
5 miesięcy 4 dni temu

Jak na lokalną TV to wydaje mi się, że całkiem niezła produkcja ;p żałuję, że w kuchni przypalam nawet wodę, bo 5 kafli kusi 😀

Józek
Gość
Józek
5 miesięcy 6 dni temu

Lubinpex to PO (d)miot TVN-owski

Rocky
Gość
Rocky
5 miesięcy 6 dni temu

Od 2 lat mamy niebo w gębie a niewiele już brakowało a gorszy sort tylko papkę i węża by miał,,,o zapomnianych potrzebujących biednych i często głodnych dzieciach też warto wspomnieć,,,a sami biesiadowali hulali przy stołach szwedzkich na koszt podatnika.PO przyciśniętym na rynku jest nadzieja że i tu niebo zawita ba ono już już wita.Lubinianie to szczęściarze bo niewiele trzeba aby na niebo w niebie trafić ale też zobaczyć jak powstaje.A psik piekiełku a na zdrowie niebu

Rocky
Gość
Rocky
5 miesięcy 7 dni temu

Typowy kilof

Gruby
Gość
Gruby
5 miesięcy 7 dni temu

A będzie degustacja ? Fajnie ciekawe kto wygra w tym roku ?

wpDiscuz