Lubińska komenda otwiera swoje drzwi

13 lutego, po południu, zainteresowani pracą w policji, będą mogli przyjść do lubińskiego komisariatu. Dziś dzień otwarty u funkcjonariuszy policji na ul. Traugutta. To idealna okazja dla osób, które chcą wstąpić w szeregi mundurowych, aby dowiedzieć się więcej o rekrutacji i przyszłej pracy.

Fot. Pixabay

13 lutego, w godzinach popołudniowych, 15:30-17:00, w Komendzie Powiatowej Policji w Lubinie przy ul. Traugutta 3, w pokoju nr 27, będzie dyżurował policjant Zespołu Kadr i Szkolenia.

– Zapraszamy przede wszystkim osoby zainteresowane służbą w policji, które nie mają możliwości przyjścia w godzinach pracy urzędu, tj. w godz. 7.30 – 15.30. Wszyscy chętni będą mogli uzyskać informacje dotyczące procedury kwalifikacyjnej do służby w policji, pobrać kwestionariusz osobowy kandydata do służby, a także złożyć dokumenty. Zapraszamy również codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.00 – informuje starszy aspirant Sylwia Serafin z lubińskiej komendy.

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
Piti
Piti
11 miesięcy 6 godzin temu

Nie wiem czy warto skoro Multiselect zdaje 30% a wyplata nie jest jakas wysoka. Warunki na komendzie sa tragiczne. Czas sie zatrzymal PRL.

wpDiscuz