Dzień osób niepełnosprawnych

2

Co roku 3 grudnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych. Tym razem w powiecie lubińskim niepełnosprawni świętować będą nieco wcześniej, bo 28 listopada. Starostwo Powiatowe w Lubinie również włącza się w obchody tego dnia.

Organizatorem wydarzenia jest Ośrodek Szkolno-Wychowawczego im. Przyjaciół Dzieci w Szklarach Górnych. Jego wychowankowie 28 listopada będą świętować Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych pod hasłem: „Niepodległa dla wszystkich…”. Uroczystość odbędzie się w Centrum Kultury Muza w Lubinie, a rozpocznie się o godzinie 10.

Podopieczni i nauczyciele Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Szklarach Górnych oraz zaproszeni goście zaprezentują bogaty program wokalno-instrumentalno-taneczny. Na scenie będzie można zobaczyć m.in. Zespół Taneczny Balbinki, występ uczniów Szkoły Muzycznej I Stopnia w Lubinie oraz utwory w wykonaniu wychowanków i nauczycieli Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Szklarach Górnych.

W programie przewidziano również niesamowite widowisko świetlne – Laser Show. Punktem kulminacyjnym będzie koncert gwiazdy polskiej sceny muzycznej Antka Smykiewicza.

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość