Dzień Dziecka w kinie

219

Święto najmłodszych zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji lubińskie kino Helios zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzicami do siebie. W weekend od 31 maja do 2 czerwca przygotowano specjalne pokazy filmowe.

W repertuarze królować będą filmy dla najmłodszych, familijne oraz przygodowe: „Paskudy. UglyDolls”, „Aladyn”, „Panda i banda”, „Pokémon Detektyw Pikachu” oraz „Dzień czekolady”.

Do tego zaplanowano konkursy oraz dodatkowe atrakcje i mnóstwo zabawy w holu kina.

Szczegóły można znaleźć na stronie www.helios.pl.

O filmach:

„Paskudy. UglyDolls”

Paskudy są miłe, bystre i życzliwe, ale nietypowa uroda wyklucza je ze świata pięknych lalek, które mają nieść radość dzieciom. Pogodzone z losem wiodą spokojny żywot w położonym na uboczu Paskudowie. Dla małej zadziornej Moxy to jednak za mało. Czy poczucie humoru i niespożyta energia Moxy może to zmienić i udowodnić, że nie trzeba być idealnym by być wspaniałym?

„Aladyn”

Bajkę o Alladynie chyba każdy zna, ale tym razem klasyczną animację Disneya twórca wzbogacił o wartką akcję i typowe dla siebie zaczepne poczucie humoru.

„Pokémon Detektyw Pikachu”

Tim Goodman próbuje ustalić co wydarzyło się z jego zaginionym w tajemniczych okolicznościach ojcem – Harrym. Pomaga mu w tym detektym Pikachu. Wspólnie przemierzą ulice Ryme City, nowoczesnej metropolii, w której ludzie i Pokémony żyją tuż obok siebie.

„Panda i banda”

Pewien niedoświadczony bocian dostarcza małą pandę pod niewłaściwe drzwi. Grupa przyjaciół: niedźwiedź, łoś, tygrys i królik stają przed wyzwaniem dostarczenia pandy do jej prawdziwego domu, po drugiej stronie ogromnej pustyni.

„Dzień czekolady”

To zachwycająca ekranizacja pełnej magii książki, która opowiada o przygodach Moniki i Dawida. Dwójkę bohaterów połączy nie tylko przyjaźń, ale też wspólny sekret.

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość