Dwóch miedziowych w kadrze

Reprezentacja Polski juniorów w piłce ręcznej wystąpi w turnieju towarzyskim w Oslo. Selekcjoner kadry Dariusz Tomaszewski powołał 20 zawodników, w tym dwóch graczy Zagłębia Lubin.

W kadrze na turniej w Oslo znalazł się skrzydłowy Zagłębia Lubin, Krystian Bondzior oraz bramkarz Marek Bartosik.

W turnieju, który zostanie rozegrany w dniach 27-31 lipca wezmą udział: Norwegia, Dania, Szwecja i Polska.

Kadra:

  1. Bartosik Marek – MKS Zagłębie Lubin S.A. – SMS Gdańsk
  2. Jarosiewicz Piotr – UKPR Agrykola Warszawa – SMS Gdańsk
  3. Milewski Michał – UKS Iskra Bydgoszcz – SMS Gdańsk
  4. Mauer Patryk – EUCO-UKS Dziewiątka Legnica – SMS Gdańsk
  5. Zarzycki Maciej – KS Unia Lublin – SMS Gdańsk
  6. Rybski Piotr – SPR Stal Mielec – SMS Gdańsk
  7. Skrzypczyk Dawid – KPR Gwardia Opole S.A. – SMS Gdańsk
  8. Orpik Jakub – UKS Szczypiorniak Dąbrowa B. – SMS Gdańsk
  9. Olkowski Aleksander – SPR Wisła Płock S.A.
  10. Wołowiec Krystian – SPR Wisła Płock S.A.
  11. Adamczyk Kamil – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.
  12. Bondzior Krystian – MKS Zagłębie Lubin S.A.
  13. Bulski Jakub – KS Vive Kielce
  14. Dudkowski Paweł – LKPR Moto-Jelcz Oława
  15. Foterek Mateusz – KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski
  16. Gregułowski Patryk – MSPR Siódemka Legnica
  17. Guziewicz Alan – MTS Kwidzyn
  18. Klimków Jan – UKS Olimp Grodków
  19. Krysiak Dawid – Handball Szczecin Sportowa S.A.
  20. Pietrasik Ariel – HC Berchem (Luxemburg)

Zawodnicy rezerwowi:

Gądek Krzysztof – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk

Chełmiński Adrian – UKS Nike Ciechanów – SMS Gdańsk

Komarzewski Krzysztof – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk

Pawelec Damian – MKS Truso Elbląg – SMS Gdańsk

Filipowicz Maciej – KS Vive Kielce

Kogutowicz Bartosz – KS Vive Kielce

Antosik Kacper – ChKS Łódź

Ockert Jędrzej – MKS Poznań

Przybylak Michał – MSPR Siódemka Legnica

Rusin Dawid – SPR Stal Mielec S.A.

Urbaniak Przemysław – KS Azoty-Puławy S.A.

Kadra szkoleniowa:

Tomaszewski Dariusz – trener główny

Skórski Michał – trener asystent

Góral Artur – trener asystent

Mysera Krzysztof – fizjoterapeuta

Lewalski Sławomir – trener przygotowania motorycznego (20-26.07.2017)

Adamczyk Szymon – statystyk (27-31.07.2017)

Fot. ZPRP

Udostępnij

  • wykop.pl

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz