Drugie zwycięstwo Ziemi Lubińskiej nad Świdnicą

43

W zaległym meczu 10. kolejki piłkarskiej III ligi kobiet, zawodniczki LUKS Ziemi Lubińskiej Czerniec na wyjeździe pokonały 3:0 Polonię Świdnica. Ten rezultat w dalszym ciągu pozwala myśleć ekipie Janusza Przybyło o grze w barażach o II ligę.

Niedawno, bo 2 czerwca Ziemia Lubińska pokonała na własnym terenie Polonię Świdnica 2:1. Był to dobry prognostyk przed drugim zaległym spotkaniem z tą ekipą, które nasze zawodniczki miały rozegrać na terenie rywalek. Tam, lubiniankom poszło jeszcze lepiej. Już w 24. minucie Anna Polewczyk otworzyła wynik meczu. W 33. minucie na 2:0 podwyższyła Paulina Dul. Kropkę nad i, zawodniczki LUKS Ziemi Lubińskiej Czerniec postawiły w drugiej połowie. Bramkę na 3:0 zdobyła Anna Polewczyk i ekipa Janusza Przybyło wróciła do domu „z tarczą”. Ten rezultat napawa kibiców optymizmem, gdyż istnieje duża szansa na grę w barażach o II ligę.