Dobra zabawa i ambicje na ligę

Tartan Volley Team Lubin, zespół który wziął udział w III Mistrzostwach Amatorskich Klubów Piłki Siatkowej, zyskał w Ciechanowie sporo doświadczenia. Młoda drużyna z naszego miasta ma wielkie aspiracje na stworzenie regularnych rozgrywek w powiecie lubińskim.

Tartan Volley Team (Fot. Fidem-photography)

Już na starcie rywalizacji w Ciechanowie, lubinianie trafili na silnych rywali między innymi pierwszych mistrzów amatorskich rozgrywek z 2015 roku, czyli Tygrysów z Krzepic. – Trafiliśmy na ciężką grupę i trzy mecze po walce przegraliśmy. Następnie w najważniejszym meczu, który dałby nam szansę gry o najwyższe lokaty i pewne szesnaste miejsce polegliśmy w tiebreaku – wspomina Krzysztof Golis, przyjmujący lubińskiej ekipy. Nasza ekipa ostatecznie grała o niższe miejsca.

Udział w mistrzostwach miał dwa cele. Oczywiście uzyskać jak najlepszy wynik, a także dobrze się bawić. Rozgrywki jeszcze bardziej utwierdziły miejscową ekipę w realizacji pewnego marzenia.
– Celem nadrzędnym jest integracja, która pozwoli w najbliższym czasie założyć lubińską amatorską ligę, więc nie załamujemy rąk – podkreśla zawodnik Tartan Volley Team.

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
wpDiscuz