Dirty Dancing na żywo

Chyba nie ma osoby, która nie kojarzyłby tego filmu. „Dirty Dancing” to kultowa produkcja. Z okazji przypadającej w tym roku 30. rocznicy jego premiery, powstało wielkie muzyczno-taneczne przedstawienie Dirty Dancing Music & Dance Show, które już 16 grudnia będzie można obejrzeć w lubińskiej hali widowiskowo-sportowej. Dla naszych Czytelników mieliśmy jedno pojedyncze zaproszenie na to wydarzenie.

Fot. materiały organizatora

Przedstawienie przypomina sceny z popularnego „Dirty Dancing”. 30 tancerzom ze studia Art of Move towarzyszy muzyka grana na żywo. Widzowie i słuchacze usłyszą wszystkie utwory z filmu w pełnych wersjach.

Dirty Dancing Music & Dance Show to widowisko dla prawdziwych fanów filmu, ale także entuzjastów muzyki na żywo i tańca.

Na scenie w hali widowiskowo-sportowej wystąpi Dirty Band w składzie: Karolina Kończal – vocal, Jacek Ciepliński – vocal, Jacek Kotlarski – vocal, Krzysztof Lityński – trąbka, Maciej Kociński – saksofon, Maciej Kołodziejski – puzon, Michał Pietrzak – gitara, Michał Kwapisz – gitara basowa, Marcin Górny – instrumenty klawiszowe, Grzegorz Siek – instrumenty perkusyjne i Piotr Kończal – perkusja. Zobaczyć będzie można także 30 tancerzy z Art od Move.

Show odbędzie się 16 grudnia o godz. 18.

Bilety można kupić w Centrum Squash oraz przez internet TUTAJ.

Dla naszych Czytelników mieliśmy jeden pojedynczy bilet na to wydarzenie. Otrzymała go osoba, która jako pierwsza dodzwoniła się do naszej redakcji dzisiaj (28 listopada) o godzinie 14.00 i prawidłowo odpowiedziała na pytanie: Kto zagrał główną rolę męską w filmie Dirty Dancing, który swoją premierę miał 12 maja 1987 roku? Chodziło oczywiście o Patricka Swayze.

Bilet wygrał Daniel Ryfa. Gratulujemy!

Wejściówka będzie do odbioru w dniu wydarzenia, czyli 16 grudnia, w recepcji hali.

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
wpDiscuz