Dariusz Biernat ponownie prezesem Cuprum Lubin

Za nami Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Spółki Cuprum Lubin. Rezygnację z funkcji prezesa złożył Tomasz Tycel, który jednocześnie został powołany w skład Rady Nadzorczej Spółki.

Tomasz Tycel i Dariusz Biernat

Zgromadzenie powierzyło funkcję Prezesa Zarządu Dariuszowi Biernatowi. Podczas Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy Zarządowi oraz Radzie Nadzorczej udzielono absolutorium. Przedstawiono sprawozdanie z działalności spółki za rok 2016 oraz zatwierdzono sprawozdanie finansowe spółki.

Warto przypomnieć, że Tomasz Tycel był prezesem klubu od lipca 2016 roku, a więc na jeden sezon PlusLigi. Zastąpił on wtedy obecnego szefa siatkarskiego Cuprum – Dariusza Biernata. Obaj panowie wraz ze świętej pamięci Janem Rutyńskim są ojcami założycielami miejcowej ekipy. Do rozgrywek zgłosili zespół Cuprum w 2001 roku.

Udostępnij

  • wykop.pl

Dodaj komentarz

3 komentarzy do "Dariusz Biernat ponownie prezesem Cuprum Lubin"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
Olo
Gość
Olo
10 miesięcy 6 dni temu

Na hali ciągle się coś dzieje, a to koncert a to kabaret lub wystawa chyba to jest tak, że ciężko jest się wbić z meczem wtedy kiedy by się chciało a transmisje ustala pewnie telewizja, a nie kluby. Tracą kibice, a zawodnicy też pewnie woleliby grać przy pełnych trybunach.

Pawelek
Gość
Pawelek
10 miesięcy 7 dni temu

Do Andrzej Kropka. A konkrety jakieś kolego, bo temat poruszany kilka razy, tylko że w przeszłości może było że dwa razy tak i to przez transmisję telewizyjne

Andrzej Kropka
Gość
Andrzej Kropka
10 miesięcy 7 dni temu

Wszystko fajnie, tylko czemu siatkówka ustala mecze w tych samych terminach co nożne Zagłębie? Nie można sie jakoś dogadać? Skoro terminy znane są wcześniej, prznajmniej w nożnej? Chodzą słuchy, że to prezes siatkówki „ma to gdzieś”? Mam nadzieje, ze to żart i dla dobra kibiców lubińskich obydwóch dyscyplin w końcu zaczna rozmawiac ze sobą!

wpDiscuz