Cuprum Lubin: Uspokajamy kibiców. Będziemy mieć licencje

W ostatnim czasie na jednym z wrocławskich portali już w tytule ukazała się informacja, że Cuprum Lubin nie uzyskało licencji na start w rozgrywkach wydawanej przez Komisję PZPS. Zaniepokojeni kibice telefonowali już w tej sprawie do klubu. Władze miedziowej ekipy uspokajają swoich sympatyków – to tylko kwestie formalne.

W procesie licencyjnym przed sezonem rozgrywkowym 2018/2019 Komisja Licencyjna PZPS na swoim pierwszym posiedzeniu przyznała licencje następującym klubom PlusLigi: Piłka Siatkowa AZS UWM S.A. w Olsztynie, Aluron Virtu Warta Zawiercie S.A., Klub Piłki Siatkowej SKRA Bełchatów S.A., ONICO Warszawa SA, GKS GieKSa Katowice S.A., WKS Czarni Radom S.A., Miejski Klub Sportowy Będzin S.A. i Asseco Resovia S.A.

Pierwszy termin składania dokumentów minął 30 czerwca, ale proces trwa w dalszym ciągu i zespoły, które nie uzyskały jeszcze licencji uzupełniają dokumentację. – Zostały tak naprawdę kwestie formalne w postaci choćby procesu przyznania zgody na rozgrywki w hali Regionalnego Centrum Sportowego. Dokumenty zostały wysłane i czekamy na odpowiedź z góry – podkreśla osoba związana z miedziowym klubem.

Proces weryfikacji trwa nie tylko w kwestii Cuprum Lubin. Na licencje czekają jeszcze takie zespoły jak choćby Trefl Gdańsk czy Jastrzębski Węgiel.

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
gryzoń
gryzoń
7 miesięcy 8 dni temu

a skąd pewność tego kogoś z klubu że licencja zostanie przyznana?

wpDiscuz