Cuprum Lubin pokonało Łuczniczkę Bydgoszcz

21

Podopieczni Gheorghe Cretu pewnie pokonali rywali z Bydgoszczy 3:1. Zespół z Lubina przegrał na przewagi tylko pierwszego seta. W Kolejnych trzech wiódł prym na bydgoskim obiekcie.

Choć pierwszego seta dobrze zaczęli przyjezdni, szybko wychodząc na prowadzenie 3:1, to po pewnym czasie, Łuczniczka Bydgoszcz zniwelował straty i doprowadziła do stanu remisowego. Później w pojedynek odbywał się w rytmie punkt za punkt i ostatecznie wygrali gospodarze 27:25. W drugim secie rywali silnymi zagrywkami straszyli Łukasz Kaczmarek i Marcus Böhme. Przyjezdni wygrali tę część meczu 25:23. W trzecim secie lubinianie pewnie wykorzystywali błędy własne rywali i bez większych problemów wygrali 25:20. Czwartego seta, podopieczni Gheorghe Cretu kontrolowali od samego początku, narzucają swój rytm gry. Cuprum wygrało 25:20 i cały mecz 3:1. Grzegorz Łomacz został okrzyknięty MVP spotkania.