Ciężki mecz SMK z Wrocławiem

73

77:89 dla KS Hes BetBallask zakończył się mecz 16. kolejki 3 ligi mężczyzn. Walka była niezwykle zacięta.

Spotkanie nasi koszykarze rozpoczęli z przytupem i 17 punktową przewagą w I kwarcie. Od drugiej części meczy, przeciwnik sukcesywnie odrabiał straty. Emocje udzieliły się zawodnikom. Za komentowanie decyzji sędziów Damian Dwornik zasiadł na trybunach. Taka sama sytuacja dotyczyła ekipy z Wrocławia. Tam, za przewinienie techniczne został ukarany Patryk Filipiak. II kwarta zakończyła się rezultatem 17:24. Z czasem zwycięstwo oddalało się od SMK, i to wrocławianie wiedli prym na parkiecie odrabiając straty i ostatecznie wygrywając 77:89.

3 liga koszykówki mężczyzn, sala gimnastyczna RCS przy ul. KEN 17B
SMK Lubin – KS Hes BetBallask Wrocław 77:89 (1 kwarta: 32:15, 2 kwarta: 17:24, 3 kwarta: 11:22, 4 kwarta: 17:28)

Punkty podczas meczu dla Lubina zdobyli: Jakub Słaby 35 pkt., Damian Szablewski 18 pkt., Paweł Macowicz 13 pkt., Damian Dwornik 7 pkt., Mikołaj Wawrzyńczyk 4 pkt., Cyprian Benier, Robert Stelmach, Łukasz Skibiński, Grzegorz Lenczuk.