Ciekawe działania lokalne? Zgłoś je

Jesteś z Krainy Łęgów Odrzańskich i zrealizowałeś lub realizujesz ciekawe, pożyteczne działania lokalne? Jeśli tak, warto je zgłosić do konkursu na najciekawsze inicjatywy organizowane w naszym regionie.

Kraina Łęgów Odrzańskich obejmuje swoim zasięgiem gminy: Brzeg Dolny, Wołów, Wińsko, Malczyce, Miękinia, Środa Śląska, Ścinawa, Jemielno, Pęcław, Prochowice, Rudna, Głogów wiejska.

Konkurs skierowany jest do aktywnych w lokalnym środowisku organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych (w tym m.in. rad sołeckich) z terenów gmin znajdujących się na terenie Partnerstwa. Jego celem jest zaktywizowanie mieszkańców do podejmowania inicjatyw na rzecz rozwoju własnych miejscowości np. poprzez tworzenie wspólnych miejsc rekreacji i wypoczynku, kultywowania tradycji i obyczajów lokalnych oraz szeroko pojętej poprawy jakości życia.

Organizacja, która zwycięży otrzyma zaszczytny tytuł „Inicjatywa Partnerstwa Krainy Łęgów Odrzańskich 2017”, a także nagrodę w postaci bonu pieniężnego o wartości 1000 zł. Pozostałe miejsca to nagrody w postaci bonu odpowiednio o wartości 300 i 100zł. Konkurs nie wyklucza zgłoszenia inicjatywy własnej organizacji.

Regulaminy konkursów wraz z załącznikami dostępne są na stronie www.lgdodra.pl w zakładce http://www.lgdodra.pl/leader/lsr2014_2020/inicjatywa_partnerstwa. Zgłoszenia (na specjalnym formularzu  – uwaga, prosimy o używanie właściwej wersji formularza dostosowanej do RODO, obowiązującej od 25 maja br.) przyjmowane są do 16 listopada 2018r. Można je dostarczyć osobiście lub przesłać na adres LGD pocztą, jednak wtedy decyduje data wpływu do biura.

Źródło: www.lgdodra.pl

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
wpDiscuz