Charytatywna zabawa karnawałowa w Ścinawie

Burmistrz Ścinawy Krystian Kosztyła, Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie, rady rodziców Zespołu Placówek Oświatowych w Ścinawie oraz Stowarzyszenie „Aktywnie dla Gminy Ścinawa” zapraszają wszystkich, którzy lubią dobrą zabawę, a przy tym mają wielkie serce, na III KARNAWAŁOWY BAL CHARYTATYWNY, który odbędzie się w sali widowiskowej ośrodka kultury w sobotę, 03 lutego br.

Start imprezy zaplanowano na godzinę 20:00, a na gości czekają nie tylko tańce.

Podczas wieczoru w stylu PRL przewidziano licytacje, z których dochód przeznaczony zostanie na organizację wypoczynku letniego dla dzieci z najbardziej potrzebujących rodzin. Zebrana w trakcie aukcji kwota wspomoże także działania rady rodziców Gimnazjum Publicznego im. M. Kopernika w Ścinawie.

W latach ubiegłych charytatywna inicjatywa spotkała się z dużym zainteresowaniem co zaowocowało sporym sukcesem finansowym. Organizatorzy liczą, że w roku bieżącym będzie podobnie, a motyw przewodni balu przypomni wszystkim zgromadzonym jaśniejszą stronę PRL-u. Ubiór tematyczny nie jest obowiązkowy.

Wejściówki w cenie 240 zł od pary można nabyć w sekretariacie CTiK od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00. Istnieje także możliwość zapłaty za bilety przelewem na konto CTiK po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Informacja pod nr tel. (76) 845 79 17.

Źródło: nowa.scinawa.pl

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
scinawiak
scinawiak
11 miesięcy 19 dni temu

240 zł od pary??? chyba was glowa boli. Burmistrzu nie idz tą droga, nie idż tą droga

wpDiscuz