Celińska i „Malinowa…” w Lubinie

W styczniu w Lubinie wystąpi Stanisława Celińska ze swoją najnowszą płytą „Malinowa…”. Bilety na to wydarzenie już są w sprzedaży.

Fot. materiały organizatora

„Malinowa…” to nowa, studyjna płyta, składająca się z 14 premierowych utworów w wykonaniu niepowtarzalnej i charyzmatycznej Stanisławy Celińskiej. Płyta wyczekiwana przez wielbicieli artystki od sukcesu „Atramentowej”, która uzyskała status podwójnej Platynowej Płyty, zainspirowana została spotkaniami i rozmowami z fanami.

Stanisława Celińska kontynuuje docenioną już przez publiczność rolę doskonałej pieśniarki, która wie, jak przyciągnąć słuchacza i na czas koncertu wprowadzić w kameralny nastrój. Płytę tworzą w większości autorskie teksty Stanisławy Celińskiej i trzy piosenki napisane przez Dorotę Czupkiewicz.

Za muzykę, aranżacje i produkcję – podobnie jak przy poprzednich płytach – odpowiedzialny jest Maciej Muraszko, który tym razem wzbogacił ją o nowe brzmienia.

Stanisława Celińska ze swoją „Malinową…” wystąpi w Centrum Kultury Muza 11 stycznia o godzinie 19. Bilety kosztują 80 i 90 zł. W dniu koncertu trzeba będzie za nie zapłacić 100 zł.

Szczegóły na www.ckmuza.eu.

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
wpDiscuz