Brązowy medal Tartanowców na mistrzostwach LZS

Lubińscy siatkarze Tartan Volley Team reprezentowali Gminę Lubin na XVIII Dolnośląskich Igrzyskach LZS Wsi i Miast, które odbyły się w Żmigrodzie. W turnieju wzięło udział 8 drużyn, które wcześniej wygrały w eliminacjach w poszczególnych gminach.

W grupie lubinianie trafili na GLKS Świdnicę, LKS „Pagaz-Cystersi” Krzeszów oraz LZS FIUKA „Średzianin ” Środę Śląską.  – Dwa pierwsze spotkania wygraliśmy bez straty seta, zaś w decydującym o grze w dużym lub małym finale spotkaniu przegraliśmy po tie-breaku z trzecioligową ekipą ze Środy Śląskiej. W spotkaniu brązowy medal, gładko rozprawiliśmy się z Gminą Oława – podkreśla Krzysztof Golis, zawodnik Tartan Volley Team Lubin.

Nasi zawodnicy byli zadowoleni ze swojego rezultatu. – Turniej uważam za udany. Końcówka tie-breaka w trzecim spotkaniu grupowym zaważyła na ostatecznym rezultacie. System rozgrywek nie wybaczał potknięć w fazie grupowej. Rywalizacja z ligowymi drużynami w warunkach meczowych pokazała nam w jakim miejscu budowania zespołu jesteśmy oraz nad czym musimy popracować – puentuje siatkarz.

Wyniki końcowe turnieju :
1 m LZS FIUKA „Średzianin ” Środa Śląska – Gmina Środa Śląska,
2 m SMS TechniSat EMS Oborniki Śląskie-Gmina Oborniki Śląskie,
3 m LZS Krzeczyn Wielki – Gmina Lubin,
4 m Last Pub Oława – Gmina Oława
5 m LZS Zgorzelec – Gmina Zgorzelec
6 m GLKS Świdnica – Gmina Świdnica,
7 m Gmina Radków – Gmina Radków,
8 m LKS „Pagaz- Cystersi” Krzeszów – Gmina Kamienna Góra

 

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
wpDiscuz