Bob Budowniczy w pełnym metrażu

W lubińskim kinie Helios pokazany zostanie pierwszy pełnometrażowy film o przygodach Boba Budowniczego. Dla naszych Czytelników mieliśmy sześć pojedynczych zaproszeń na to wydarzenie.

Produkcja „Bob Budowniczy: Mega Pojazdy” pokazywana będzie w Heliosie już od dzisiaj, 8 września. Jednak to w niedzielę, 10 września, odbędą się specjalne seanse tego filmu, którym towarzyszyć będą konkursy i różne inne atrakcje.

Tym razem Bob Budowniczy i jego przyjaciele zmierzą się z bardzo trudnym zadaniem – muszą wybudować zaporę i przekształcić stary kamieniołom w zbiornik wodny dla miasteczka Spring City. Pomoże im w tym Konrad oraz mega pojazdy Thud, Crunch i Ace. Czy dadzą radę?

Szczegóły na temat pokazów można znaleźć na www.helios.pl.

Dla naszych Czytelników mieliśmy sześć pojedynczych zaproszeń na film „Bob Budowniczy: Mega Pojazdy”. Otrzymały je osoby, które jako pierwsze dodzwoniły się do naszej redakcji dziś (8 sierpnia) o godzinie 13.00.

Bilety wygrali: Agnieszka Gajda, Joanna Borowska, Dariusz Nowosielski, Anna Nowosielska (dodzwoniła się dwa razy) i Paulina Główczyńska. Gratulujemy!

Udostępnij

  • wykop.pl

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz