Bilardziści z medalem mistrzostw Polski

37

Sukces reprezentantów DSB Baribal Lubin podczas mistrzostw Polski Juniorów w bilard Kielce 2018. Wiktror Fortuński został brązowym medalistą, Anna Selwaniuk była piąta, a Kacper Żeletko dziewiąty. Drużynowo, nasza ekipa zajęła 7. miejsce.

Na najniższym stopniu podium w 9 bil stanął Wiktor Fortuński (DSB Baribal Lubin), dla którego był to pierwszy medal w karierze, a od finału dzieliła go jedna partia. Niestety dla wychowanka DSB Baribal Lubin, szczęśliwie zdobyta przez przeciwnika. O krok od medalu była również Anna Selwaniuk, która prowadząc w ćwierćfinale, nie wbiła byli na zwycięstwo i musiała się zadowolić piątym miejscem. Kacper Żeletko walczył ze zmiennym szczęściem, aby ostatecznie wywalczyć dziewiąte miejsce w 9 bil.