Bez seta w Zielonej Górze

9

Siatkarze Cuprum Lubin doznali porażki w meczu 16. kolejki II ligi. Podopieczni Ryszarda Kruka nie zdobyli seta w spotkaniu w Zielonej Górze, gdzie grali z tamtejszym AZS-em.

Mecz rozstrzygnął się w trzech setach. Niestety wszystkie zakończyły się wygraną gospodarzy, choć trzeba przyznać, że lubinianie podjęli walkę. Pierwsza odsłona meczu zakończyła się wygraną AZS-u 25:20. Drugi set był najbardziej zacięty, ale znów górą byli gospodarze, wygrywając do 22. Trzecia partia podobnie jak pierwsza, zakończyła się wygraną 25:20.

W tabeli Cuprum zajmuje 8. miejsce. Podopieczni Ryszarda Kruka mają na swoim koncie 15 punktów, o dwa więcej od 9. w tabeli MKS MDK Trzcianka i sześć więcej od ostatniego w tabeli Krispolu Września. Liderem rozgrywek jest Joker Piła z dorobkiem 37. punktów