Sklep gastronomiczny
Oficjalny portal miasta Lubina
Dziś  19°C
Jutro  21°C
CHF 3.4074
0.12
EUR 4.1398
0.1
GBP 5.2247
-0.29
USD 3.0702
-0.02
      Piątek, 25 lipca 2014r.
Imieniny:  Walentyna, Krzysztof, Jakub
 
A A A
4 grudnia 2009 godz. 13:58

Kręgarz i bioenergoterapeuta

Po rocznej przerwie wraca Adam Maczuga – kręgarz, bioenergoterapeuta dobrze znany w kraju i zagranicą, który za pomocą wzroku i dotyku palcami diagnozuje i wykonuje zabieg manualny, który przynosi ulgę w cierpieniu.

Przez 40 lat pracy przy kręgosłupach pomógł tysiącom ludzi w ich cierpieniu, likwidując dyskopatie, kifozy, skoliozy, przesunięcia międzykręgowe, rwę kulszową, przepukliny jądra miażdżystego (lecz nie wszystkie), a także bóle głowy. Po ustawieniu kręgosłupa mijają choroby, których dotychczas nie można było wyleczyć, a były spowodowane uciskiem na nerwy przez chory kręgosłup.

Miesięcznik „Uzdrawiacz” umieścił Maczuga wśród 100 najskuteczniejszych uzdrowicieli w tym wśród 5 najskuteczniejszych kręgarzy w leksykonie polskich uzdrowicieli. Maczuga uzdrawia na odległość również ze zdjęcia.

Georg Naczyński, uzdrowiciel z Niemiec, specjalista medycyny naturalnej, homeopata, energoterapeuta, pomaga we wszystkich schorzeniach, również przewlekłych gdzie medycyna akademicka okazała się bezradna, uzdrawia choroby oddechowo-krążeniowe, trawienne, kobiece, limfatyczne, prostaty, guzy, nerwice, depresje i inne. Zaleca leki homeopatyczne, ziołowe przywraca chęć życia w sferze fizycznej i duchowej, dysponuje potężną energią uzdrawiającą. Naturoterapeuci namawiają swoich pacjentów, aby nadal korzystali ze swoich dotychczasowych lekarzy. Proszę przynieść wyniki badań, prześwietlenia, tomograf, rezonans.

Przyjęcia 9 grudnia, godz. 9 i 20 stycznia godz. 9.00 Centrum Kultury Muza, Armii Krajowej 1, rejestracje na wizyty domowe tel. 603 234 251.

 

Autor: REKLAMA
R e k l a m a
Zobacz również

Wpadła w poślizg i wylądowała w rowie


Rzęsisty deszcz dał się we znaki kierowcom z naszego powiatu. Około godz. 14 kobieta jadąca daewoo lanosem nagle straciła pa...

Skomentuj Zaloguj / Zarejestruj
Nick:
Tytuł:
Komentarz:
Kod z obrazka:
captcha
Regulamin
Komentarze (6)
21 czerwca 2012 godz. 13:35 - RychuPeja
Maczuga Ma!
To prawda, że Maczuga uzdrawia ze zdjęcia - przesłałem mu fotos mojej maczugi (jeśli rozumiesz, co mam na myśli;>). Zaraz po zrealizowaniu przelewu poczułem silny przypływ enrgii w ręce i wprost musiałem się "tam" dotknąć. Praktycznie od razu doznałem ulgi... Mmm jak Maczuga - polecam!:)
1 maja 2010 godz. 23:47 - Przemek
DMX
Najlepszego Specjaliste mamy we Wroclawiu z Bio laser wszytko naprawi i wyleczy od dyskopati naczynniaki kregozmyk itp najlepszy fachowiec w Polsce polecam
6 grudnia 2009 godz. 17:21 - mmm
ja tez ...
uzdrawiam....:) adin dwa tri ...... smatri w moje glaza .... adin dwa tri.......... Polecam sie nie uszkadzam ciala;)
6 grudnia 2009 godz. 14:09 - p98
Krępa
Dobry kręgarz jest w miejscowości Krępa koło Przemkowa POLECAM
5 grudnia 2009 godz. 18:38 - juwi
Co za kicz...
"Maczuga uzdrawia na odległość również ze zdjęcia"-no to już przesada jakich mało!!! Takie głupoty ludziom wkręcać, a Maczuga tylko... liczy i liczy kasę od naiwniaków :-D
5 grudnia 2009 godz. 13:05 - strzelec1a211
Jeśli komukolwiek pogorszy się stan zdrowia...
z powodu zaniechania rozpoczęcia (lub kontynuacji) klasycznego leczenia danej jednostki chorobowej, to Redakcja tego portalu ponosi za to moralną odpowiedzialność.

..