Sklep gastronomiczny
Oficjalny portal miasta Lubina
Dziś  °C
Jutro  °C
 
      Sobota, 28 maja 2016r.
Imieniny:  Jaromir, Just, Justyna, Wiktor
 
A A A
28 lipca 2008 godz. 09:40

Wyciągi z CRU dostępne w skrytce Płatnika

ZUS.jpgJuż od 11 sierpnia ZUS wygeneruje wyciągi z Centralnego Rejestru Ubezpieczonych(CRU) dla płatników składek posiadających certyfikat klucza publicznego. Wyciągi będą dostępne w skrytce danego płatnika w Systemie Dwustronnej Wymiany Informacji (SDWI).

- Informacje zawarte w wyciągach mają umożliwić porównanie informacji zgromadzonych w kartotekach ubezpieczonych programu „Płatnik” z danymi zewidencjonowanymi na kontach osób ubezpieczonych w Centralnym Rejestrze Ubezpieczonych, a w efekcie doprowadzić do zmniejszenia liczby błędów w przesyłanych do ZUS dokumentach ubezpieczeniowych- wyjaśnia Elżbieta Kurek, rzecznik prasowy legnickiego ZUS-u.

Wyciągi są dostępne dla płatników posiadających ważny certyfikat niekwalifikowany wydany przez centrum certyfikacji w imieniu ZUS. Wyciągi należy pobrać przez Internet za pośrednictwem jednego z kanałów SDWI: www.sdwi.gdansk.zus.pl, www.sdwi.warszawa.zus.pl lub www.sdwi.wroclaw.zus.pl.

Dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie pod ogólnopolskim numerem infolinii ZUS
0-801-410-410 lub na stronie internetowej www.e-inspektorat.zus.pl, a także w lubińskiej placówce ZUS.

MS

Autor: ms
R e k l a m a
Zobacz również
zdjęcie

Rozpoczynają się Dni Kultury Gminnej


Dziś o godz. 16 w świetlicy w Oborze rozpoczną się Dni Kultury Gminnej. Pierwsza edycja tej imprezy jest zarazem pierwszą okazj...

Skomentuj Zaloguj / Zarejestruj
Nick:
Tytuł:
Komentarz:
Kod z obrazka:
captcha
Regulamin
Komentarze (0)
Jeszcze nie ma komentarzy do tego artykułu

..
zwiększ kontrast dla osób słabowidzących