Sklep gastronomiczny
Oficjalny portal miasta Lubina
Dziś  °C
Jutro  °C
 
      Czwartek, 26 maja 2016r.
Imieniny:  Filip, Paulina, Marianna, Ewelina, Paweł
 
A A A
2 listopada 2013 godz. 09:44

Spokojne święta

Policjanci z lubińskiej drogówki na krajowej trójce zauważyli wczoraj jadącą ciężarówkę. W związku ze świątecznymi ograniczeniami, pojazdy powyżej 12 ton nie mogły się przemieszczać. Podczas kontroli okazało się, że 43-letni mieszkaniec Wielkopolski ma zakaz prowadzenia pojazdów do 2015 roku. Teraz grozi mu kara trzyletniego więzienia.

Ponadto policjanci zatrzymali cztery osoby, które zdecydowały się wsiąść za kierownicę samochodu po alkoholu. Rekordzista miał ponad dwa promile. Podczas trwającej od czwartku akcji „Znicz” na terenie powiatu lubińskiego odnotowano jedynie cztery niegroźne kolizje.

– To okres wzmożonej pracy dla funkcjonariuszy wszystkich wydziałów naszej komendy. Policjanci z wydziału ruchu drogowego dbają o bezpieczeństwo w ruchu, a prewencji i kryminalnego na cmentarzach i w ich okolicach – przypomina aspirant sztabowy Jan Pociecha, oficer prasowy lubińskiej policji.

Autor: JOM
R e k l a m a
Galeria
Zobacz również

Nowy prezes w Zagłębiu


KGHM Zagłębie Lubin ma nowego prezesa. Został nim Robert Sadowski, który zastąpił na tym stanowisku Tomasza Dębickiego. Nowy szef lubińskieg...

Skomentuj Zaloguj / Zarejestruj
Nick:
Tytuł:
Komentarz:
Kod z obrazka:
captcha
Regulamin
Komentarze (4)
2 listopada 2013 godz. 18:00 - pytek
tłumaczę
policjantowi.Na krajowej 3 nie ma konieczności ograniczenia prędkości -w końcu to obwodnica.Tam gdzie jest taka konieczność robi się tzw.hopki i nie potrzeba policaja-najwyżej delikwent urwie ....no coś sobie urwie.Sprawdzone.
2 listopada 2013 godz. 17:40 - pytek
888
nie mówi się z czym tylko szczymy? Pewnie,że nie rozumiesz policjancie ale nie będę Tobie tłumaczył bo i tak nie pojmiesz.
2 listopada 2013 godz. 16:59 - 888
Bezpieczeństwo
Ty Pytek a z czym ty się na głowy pozamieniałeś ?? Skoro walka trwa o respektowanie ograniczeń prędkości to chyba właśnie po to, że jak wyeliminują debila co pędzi za szybo jest po to aby żyło się bezpieczniej. No chyba, że to ja czegoś nie rozumiem ale mam wrażenie a nawet pewność, że to jednak ty jesteś w błędzie. No chyba, że masz 10 lat więc co możesz wiedzieć o ruchu drogowym.
2 listopada 2013 godz. 16:05 - pytek
hahaha
poważnie zauważyli ciężarówkę?Proszę jaj nie robić z władzy.Niech zgadnę-było ich dwóch i stali z kamerą na wiadukcie?Niby bida i kryzys a tu słyszę,że opelki insygnia nieoznakowane dostaną.Żeby ludziom żyło się bezpieczniej.

..
zwiększ kontrast dla osób słabowidzących