Sklep gastronomiczny
Oficjalny portal miasta Lubina
Dziś  °C
Jutro  °C
 
      Środa, 25 maja 2016r.
Imieniny:  Borys, Grzegorz, Urban, Magdalena, Magda
 
A A A
11 lipca 2013 godz. 09:11

Trzy nowości

Już od jutra, 12 lipca, w lubińskim kinie Muza trzy nowości: dla starszych – „Zaślepiona” i „Tylko Bóg wybacza”, a dla młodszych „Minionki rozrabiają”.

Pierwsze dwa filmy wyświetlane będą do 18 lipca. Natomiast „Minionki” będzie można oglądać do 25 lipca. Animacja będzie wyświetlana zarówno w 2D, jak i 3D. – W ramach „Wakacji w kinie” ten film pokazywany będzie także o godzinie 12 od poniedziałku do piątku – dodaje Beata Kurpińska z Muzy.

„Zaślepiona” to brytyjski dramat. 42-letnia Franki nawiązuje romans z 24-letnim Algierczykiem. Wkrótce zaczyna wątpić w bezinteresowność jego uczucia.

Natomiast kryminał „Tylko Bóg wybacza” opowiada historię Juliana, który w Bankoku jest właścicielem klubu i prowadzi nie do końca legalne interesy. Kiedy jego brat Billy zostaje zamordowany, życie Juliana radykalnie się zmienia. Ich matka oczekuje, że młodszy syn odnajdzie zabójców brata i go pomści. Główną rolę w filmie gra Ryan Gosling.

„Minionki rozrabiają” to propozycja dla nieco młodszych wodzów. W domku na przedmieściu mieszka sobie Gru wraz z córeczkami i całą gromadką Minionków. Gru nie jest już superprzestępcą, lecz wytwórcą dżemów i żelek. Minionki dzielnie pomagają mu w pracy, objadając się galaretkami i innymi słodkościami. Ale pewien tajemniczy złoczyńca chce je wykorzystać, by podbić świat. Specjalny eliksir zmienia dobre Minionki w paskudne fioletowe Minionki-Demonki, które są w stanie pożreć wszystko, co im stanie na drodze. Gru rusza do akcji, by ocali.

Szczegółowy repertuar kina Muza na stronie internetowej www.ckmuza.eu

Autor: MRT/Fot. filmweb.pl
R e k l a m a
Galeria
Zobacz również

Panie Dulskie w Kulturze Dostępnej


W najbliższej Kulturze Dostępnej w lubińskim Heliosie będzie można obejrzeć produkcję Filipa Baj...
Skomentuj Zaloguj / Zarejestruj
Nick:
Tytuł:
Komentarz:
Kod z obrazka:
captcha
Regulamin
Komentarze (0)
Jeszcze nie ma komentarzy do tego artykułu

..
zwiększ kontrast dla osób słabowidzących