Sklep gastronomiczny
Oficjalny portal miasta Lubina
Dziś  °C
Jutro  °C
 
      Poniedziałek, 30 maja 2016r.
Imieniny:  Ferdynand, Karol, Feliks, Jan, Gryzelda
 
A A A
1 grudnia 2012 godz. 10:37

Ogień na Parkowej

Takich andrzejek chyba nikt się nie spodziewał. Dziś w nocy w pawilonie handlowym przy ulicy Parkowej wybuchł pożar. Strażacy przez kilka godzin walczyli z ogniem, a właściciele i najemcy liczą teraz straty.

Wezwanie lubińska straż pożarna otrzymała tuż po północy. Na miejsce pojechały cztery jednostki.

Gaszenie pożaru trwało prawie cztery godziny. Na razie nie wiadomo co było jego przyczyną. Wstępnie straty oszacowano na około 20 tys. zł.

Autor: MS
R e k l a m a
Galeria
Zobacz również
zdjęcie

Śpiewają i tańczą z Amerykanami


W Lubinie rozpoczęły się trzydniowe warsztaty językowo-artystyczne z The Young Americans. To ostatnia okazja, aby skorzystać z tal...

Skomentuj Zaloguj / Zarejestruj
Nick:
Tytuł:
Komentarz:
Kod z obrazka:
captcha
Regulamin
Komentarze (8)
6 grudnia 2012 godz. 20:28 - Piotr-ek
Redakcja PRL?
Czy szanowna redakcja albo inne adminy od ogłoszeń drobnych posiadają umiejętność czytania maili?! Proszę wreszcie zająć się sprawą podmienionych zdjęć w ogłoszeniach, bo wprowadzają czytelników w błąd!!!
3 grudnia 2012 godz. 06:07 - Skarabeusz.
Oszust z ulicy Kolejowej okłamuje URZĄ SKARBOWY w Lubinie (Praca przy ulotkach) Przestrzegamy wszystkie młode osoby ( zwłaszcza dziewczyny ) które szukają pracy przy ulotkach.Kombinator z Klolejowej nie podpisuje umowy a po skończonej pracy nie płaci .
.
3 grudnia 2012 godz. 06:01 - Skarabeusz.
Oszust z Kolejowej
UWAGA! Oszust z ulicy Kolejowej (Praca przy ulotkach) Chciałabym przestrzec wszystkie potencjalne osoby zainteresowane uczciwym zarobkiem. Uważajcie ludzie na oszusta z ulicy Kolejowej który zamieszcza ogłoszenie o pracy przy ulotkach na umowę zlecenie. Praca jest i owszem ale ''na czarno'' Nie byłoby w tym nic złego gdyby pracodawca płacił uczciwie a tak nie jest! Nieoficjalnie pierwszy tydzień który pracujemy jest liczony po 5pln/h następny po 7pln/h a oficjalnie sprawa wygląda tak: owszem jest po 7pln/h ale wystarczy że nie przyjdziecie do pracy 1 dzień uprzednio informując pracodawcę o wypadku losowym typu; pogrzeb, sprawy urzędowe lub chore dziecko przez kolejne 2 tygodnie macie liczone po 5pln/h gdyż przełożonego nie interesują wasze sprawy. Wypłata jest naliczana tygodniowo od poniedziałku do piątku ale wypłacana w poniedziałek po weekendzie i oczywiście po południu. Jeśli nie przyjdziecie w poniedziałek do pracy macie liczony zeszły tydzień i obecny po 5pln/h. Następna niespodzianka która może Was spotkać to wyrzucenie przez kierowcę z busa i pozostawienie samemu sobie jeśli np. nie dotrzymujecie tempa pozostałym zostaniecie zostawieni np. w Legnicy i nikogo nie interesuje czy macie jak wrócić do Lubina. Przerwa na śniadanie? Zapomnijcie o tym! Jeśli jesteś głodna to kanapka w łapę i poszła z ulotkami! - to są słowa szefa. Kolejny absurd to GPS który otrzymują indywidualnie pracownicy przy roznoszeniu niektórych ulotek! GPS jest w każdym busie ale widocznie to za mało żeby kontrolować pracowników! Ostatnia sprawa to ''wypłaty'' jeśli można to tak nazwać :) Tygodniówki oscylują na granicy 150pln czasami 200pln. Jeśli macie za dużo godzin to zostaniecie oszukani gdyż jak to twierdzi szef przykładowo rejon Przylesie nie robi się w 3godziny tylko w 2godziny i już jest podstawa do ucięcia jednej godzinki (a jest ich wiele do ucięcia oczywiście). Długo by pisać co tam jest za cyrk. Jeśli to co napisałam nie przekonuje Was dostatecznie to sprawdźcie sami :) Ja pracowałam u tego złodzieja bo nie miałam wyjścia i właśnie na takich osobach ten oszust żeruje! Ps: przepraszam za spam ale tylko w komentarzach mogę Was ostrzec przed tym bandytą :)
2 grudnia 2012 godz. 11:03 - Angelica
Fakt...
Jaki związek ma pożar sklepu z zabawą andrzejkową? Starajcie się pisać profesjonalnie i konkretnie.
1 grudnia 2012 godz. 20:03 - didi
czy to ten...
Który od kilku lat jest na sprzedaż ..... ????
1 grudnia 2012 godz. 14:36 - Asa
nic
e tym artukule nic nie ma, co splonelo? pasaz, baraki? kto to pisze???
1 grudnia 2012 godz. 12:46 - SANDINI
pożar
Pożar objał tkz " baraki" - konkretnie jeden sklep- z art. budowlanymi .
1 grudnia 2012 godz. 12:25 - Kleo
...
można napisać coś więcej? Który lokal? czy chodzi o pasaż parkowy? co spłonęło?

..
zwiększ kontrast dla osób słabowidzących