Sklep gastronomiczny
Oficjalny portal miasta Lubina
Dziś  12°C
Jutro  17°C
CHF 3.4307
0.04
EUR 4.189
0.17
GBP 5.1039
0.49
USD 3.034
0.25
      Środa, 23 kwietnia 2014r.
Imieniny:  Ilona, Jerzy, Wojciech
 
A A A
6 września 2012 godz. 09:00

Manufaktura Zdrowia dla wszystkich

Miejsce spotkania starych znajomych oraz okazja do zadbania o własną kondycję fizyczną! Takim hasłem kieruje się powstający klub fitness w Lubinie, Manufaktura Zdrowia. Właśnie tam, każdy będzie miał okazję skorzystać z elementów medical fitness, czyli profesjonalnych porad lekarza, który odpowie na pytania, jakie ćwiczenia są najlepsze na sam początek przygody ze sportem.

Oprócz zajęć grupowych z fitness (np. aerobic, piltes, joga, step) oraz siłowni dostosowanej do potrzeb każdej kobiety, Manufaktura zapewnia tzw. strefy treningu personalnego (zajęcia pod okiem osobistego trenera) oraz strefy treningu wolnego (zajęcia z przyborami).

Na miejscu tj. przy ulicy Konstytucji 3 Maja, każdy będzie mógł skorzystać z medical fitness, który łączy zalecenia lekarza z ćwiczeniami, dietą i zmianą trybu życia. Dodatkowo, w tej ofercie znajdą się zajęcia grupowe profilaktyki problemów z kręgosłupem, zajęcia dla seniorów, dzieci oraz ćwiczenia dla kobiet w ciąży i mam z niemowlętami.

Zanim Manufaktura Zdrowia zacznie prężnie działać, jej pracownicy zapraszają na stoiska przedsprzedażowe w hipermarketach Real i Tesco w Lubinie. - Będziemy tam dostępni od poniedziałku do soboty od godziny 10.00 do 20.00, a w niedziele od 12.00 do 17.00.

- Dla osób, które odwiedzą nasze stoiska, mamy niespodziankę. Prezenty oraz kupony zniżkowe do naszych partnerów (w tym np. bezpłatna wizyta u dietetyka). Zapraszamy Was wszystkich serdecznie. – zachęcają pracownicy Manufaktury Zdrowia.

Kontakt:
manufakturazdrowia.com.pl
facebook.com/KlubManufakturaZdrowia?ref=hl
tel. 882 126 668

Autor: REKLAMA
R e k l a m a
Galeria
Zobacz również

Porażka Pogoni w debiucie


Nie udał się Pogoni za Tlenem debiut w drugiej Lidze Nike Playarena Lubin.pl. Zawodnicy Marcina Urbańskie...

..