Sklep gastronomiczny
Oficjalny portal miasta Lubina
Dziś  °C
Jutro  °C
 
      Czwartek, 26 maja 2016r.
Imieniny:  Filip, Paulina, Marianna, Ewelina, Paweł
 
A A A
24 marca 2012 godz. 09:03

DJ z Lubina stanął na podium

Za wszelką cenę unika komercji. Twierdzi, że wszystkie sety djskie w polskich klubach są do siebie rażąco podobne. Dlatego poszukuje i odkrywa coraz to dalsze zakątki muzyki klubowej. W końcu, opłaciło się - lubinianin, Konrad Talarczyk, zajął trzecie miejsce na tegorocznych Mistrzostwach Polski DJ-ów w Warszawie.

- Miłością do muzyki zaraził mnie mój tato - wyjaśnia Konrad. - Wychowałem się na twórczości takich artystów, jak grupa Kraftwerk, JM Jarre czy Daftpunk. W moim domu często słychać było także grupę Queen - dodaje.

Po raz pierwszy za konsoletą Konrad stanął ponad dwa lata temu, kiedy na jedną z domówek jego kolega przyniósł profesjonalny sprzęt djski. Lubinianin szybko złapał bakcyla i niespełna dwa miesiące potem miał już w domu własne CD playery. Od tamtego czasu, wciąż szkoli swoje umiejętności. Gra w klubach, bierze udział na konkursach, a nawet organizuje imprezy w pubach.

- Nie ograniczam się do żadnego gatunku muzycznego. Lubię eksperymentować, bawić się. Uważam że dobry DJ to taki, który potrafi zabrać ludzi w podróż. Podróż ciekawą i pełną nieoczekiwanych zwrotów akcji - wyjaśnia muzyk.

Na imprezach klubowych lubinianin bardzo często wybiera melodyjne utwory z przejmującymi wokalami. Czasem jednak odchodzi o tej tendencji, prezentując sety z gatunku minimal i tech house. Na zawodach Konrad dał się zauważyć m. in. dzięki znakomitej technice miksowania. Mistrzostwa odbyły się w zeszłą sobotę, w warszawskim klubie Explosion. Rywalizowało ze sobą 43 DJ-ów z całego kraju.

Autor: REDAKCJA / Fot.materiały organizatorów mistrzostw
R e k l a m a
Galeria
Zobacz również

Panie Dulskie w Kulturze Dostępnej


W najbliższej Kulturze Dostępnej w lubińskim Heliosie będzie można obejrzeć produkcję Filipa Baj...
Skomentuj Zaloguj / Zarejestruj
Nick:
Tytuł:
Komentarz:
Kod z obrazka:
captcha
Regulamin
Komentarze (3)
1 kwietnia 2012 godz. 22:16 - Astra
cwel
Dejomnt luk to cwel
1 kwietnia 2012 godz. 22:15 - ewa fajna
A co z nim?
Gdzie sie podział Deimonth Luke? Ponoć widziano go pod mostem
24 marca 2012 godz. 14:50 - ScottiePippen
ciekawe
ciekawe czy w ogóle wie kto to jest Kraftwerk???

..
zwiększ kontrast dla osób słabowidzących