Sklep gastronomiczny
Oficjalny portal miasta Lubina
Dziś  °C
Jutro  °C
 
      Sobota, 13 lutego 2016r.
Imieniny:  Grzegorz, Katarzyna, Jordan, Lesław
 
A A A
2 grudnia 2011 godz. 10:49

7+, czyli wystawa w galerii

LUBIN. Wcześniej tę wystawę można było oglądać między innymi w Galerii „Pod Białym Bocianem” we Wrocławiu. Teraz siedmioro artystów pokaże swoje dzieła w Galerii Zamkowej w Lubinie. Będzie można także z nimi porozmawiać podczas wernisażu, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 3 grudnia.

Ta ekspozycja nosi tytuł „7+” i składają się na nią prace: Beaty Oberc-Niemczyk, Mai Wolińskiej, Moniki Aleksandrowicz & Piotra Masny, Tomasza Fronckiewicza, Wiesława Gołucha, Jakuba Jernajczyka i Yoav Rossano.

– To projekt szeregu wystaw i spotkań artystycznych, którego wspólnym mianownikiem jest rozpatrywanie zagadnień i zjawisk artystycznych na drodze intelektu, nauki i filozofii – mówi Piotr Bieruta z Ośrodka Kultury Wzgórze Zamkowe. – Artyści korzystają z odrębnych środków wyrazu, różnych metodologii i sięgają po niekonwencjonalne rozwiązania plastyczne, po to by poszerzać własne możliwości poznawcze, a jednocześnie wychodzą z propozycją otwarcia na dialog i możliwość dzielenia się własnymi doświadczeniami estetycznymi z odbiorcą.

Wernisaż wystawy odbędzie się w sobotę, 3 grudnia o godzinie 17.

Autor: MRT
R e k l a m a
Galeria
Zobacz również

Polskie złote przeboje jazzowo


Między innymi przeboje Hanny Banaszak, Anny Serafińskiej i Ewy Bem zaśpiewa Patrycja Kamola podczas ...
Skomentuj Zaloguj / Zarejestruj
Nick:
Tytuł:
Komentarz:
Kod z obrazka:
captcha
Regulamin
Komentarze (0)
Jeszcze nie ma komentarzy do tego artykułu

..
zwiększ kontrast dla osób słabowidzących